Vízállósági és törésteszten az iPhone XS és XS Max (videók)

De bizony baj!

Bocs a kérdésért,de hol tudják az x keretét polírozni?

veszel polírozó vattát mondjuk, és megcsinálod? vagy mondjuk ékszerésznél, ahol nem csak kész ékszert árulnak, hanem ötvös is dolgozik.

Vegyél Nevr Dull polírvattát párezer forint és kb 10 perc alatt el lehet tüntetni a karcokat a keretről.
Ha Vas megyei vagy környéki vagy akkor tudok adni is…

Sajnos Heves megyei vagyok,de köszönöm a segítséget!

Ez lenne az?

igen. viszont ha NEM ezüst színű a készüléked, hanem fekete, akkor a polírozással a színezett réteget is le tudod polírozni róla!

A forma maradt, semmi innováció, csak a meglévő tulajdonságokat igyekeztek “polírozni”, plusz lett egy nagyobb változat is.

én nem értem, mire számítottál, az iPhone 3GS óta teljesen egyértelmű a minta, hogy újabb modell két évente van, tehát 2019-ben várható valami másabb.

Ujjlenyomat olvasó persze megint nem került bele

itt sincs min meglepődni, a készülékek hivatalos bejelentése előtt már kiszivárgott pletykák alapján teljesen egyértelmű volt, hogy az ujjlenyomat-olvasót kiveszi az Apple az iPhone termékvonalból, és már nem is fog visszakerülni. sőt, október 30-án meg várhatóan az iPadek esetén is nyugállományba dobják, és ott is csak Face ID lesz.

IP67-ről IP68 lett. Hmmmm… Mivel egyfelől nem vagyok búvár, így számomra azt mondom, ez kb. tök mindegy. Másfelől nem mondnám hatalmas csodának, innovációnak meg még kevésbé, hogy 0,02 mm-el vastagabb szigetelést tettek bele, mint az előd modellbe.

no persze ameddig nem volt IP68, addig azt lehetett felróni, hogy márpedig ez milyen elképesztően fontos, és a tizenhétforintos kínai is már IP99 vagy még jobb! most, hogy IP68 lett, már rögtön nem is olyan fontos mindaz, ami az IP67 esetén elengedhetetlenül fontos volt. az Apple sehol sem hirdette “hatalmas innovációként” mindezt, csak mellékesen említették meg, de van, akiknek már az is baj.

Arról nem is beszélve, hogy tudja a beszélgetéseket rögzíteni, a fényképei, kamerái sokszor jobbak, a dobozába jár hozzá egy átlátszó hátlapvédő és alapból egy 40-es gyorstöltő és a hatalmas akksija sem két különböző fajta összeépítésével készült. És mindezt úgy, hogy fele ennyibe se kerül!

akkor vedd meg azt a készüléket. szerintem teljesen felesleges minden alkalommal leírni, hogy miért jobb szerinted bármi más. legalábbis én nem állok le androidos oldalakon leírni, hogy márpedig az Apple (szerintem!) az jobb, szebb, zöldebb, bármi –– mert az adott vásárló szemszögéből ez vagy így van, vagy nincs, ezt se te, se én nem tudjuk helyette eldönteni.

számodra, a te használati szokásaidhoz akkor nem felelnek meg az Apple készülékei vagy az iOS, vagy mindkettő. ne vegyél akkor ilyen készüléket, és egy gonddal kevesebb.

hüvelykujjal, képernyőtető felé való legyintéssel lehet a memóban lévő alkalmazásokat kilőni

az iOS-en nem kell kilőni az alkalmazásokat. amit a multitasking listában látsz, azok az alkalmazások nem feltétlen futnak. erről már külön cikk is van az oldalon évek óta, érdemes elolvasnod:

1 kedvelés

Bár olvastam, hogy nem szereted az idézeteket, de erre a kiragadott részre hagy kérdezzek már rá: olvastál te már ilyen fórumot? Mondjuk a mobilarénát? Ez nem “alma fanok privilégiuma”, hanem emberi tulajdonság.

szerintem meg te soha semmi mást nem csinálsz, csak folyamatosan azt keresed, mibe tudsz épp belekötni, és mindig mindent lefikázol, ami nem Android. hogy ezt miért teszed, azt csak te tudod. ha leírom neked, hogy valami miért van úgy az iPhone esetén, akkor rögtön azzal jössz, hogy én csak az Apple-t védem, és láthatóan figyelmen kívül hagyod a tényeket, mert ahogy látom, ha szerinted valami úgy nem jó, ahogy van, akkor téged nem érdekel, miért van úgy, leírod, hogy szerinted hogyan működik, hiába mások a tények. ha szerinted a tények leírása és a pontatlan állításaid korrigálása az Apple védése, akkor legyen.

jó ideje egyetlen pozitív hozzászólásod nincs, csak és kizárólag hangulatkeltő, vitagerjesztő litániák. a hozzászólásaid semmi hasznosat nem tesznek hozzá az eszmecseréhez. ha nem tudsz érdemben megnyilatkozni, hanem csak mindenbe belekötsz, szerintem inkább ne szólj hozzá.

Ha előfordulsz ott is rendszeresen, akkor egész egyszerűen nem értem hogy bírtad azt leírni… :roll_eyes:

rendben, akkor itt lezártuk a hozzászólásokat.

1 kedvelés