Vodafone függő iPhone-ba tehető-e Telekom eSim?

Amennyiben vodefone-tól vásárolok készüléket, az még mindig hálózatfüggő (tudtommal). Ebben az esetben tudnám használni a vodás kártyámat és egy telekomos eSim-et (XR/XS/stb. dualSIM-ként), vagy csak a 2 év lejárta és hálózatfüggetlenítés után? Van erről valakinek tapasztalata?

Amennyiben jól tudom, már a tavalyi évben hatályba lépett törvény rendelkezik arról, hogy a hűségidőn belül is fel kell oldják a SIMlock-ot mert a kettő nem függ össze.
Amugy is semmi értelme a lockolásnak, mert hiszen ha hűségszerződésed van akkor úgy is fizetned kell addig és teljesen lényegtelen igazából, hogy milyen kártyát használsz benne, ha amugy is fizeted az előfizetést. De persze ez az én véleményem.

szolgáltatófüggő készülék esetén csak az adott szolgáltatóhoz tartozó kártyát használhatsz. az mindegy, hogy az az adott kártya fizikai vagy eSIM-e.

a függetlenítésről itt írtunk korábban, vedd fel a kapcsolatot a szolgáltatóval:

Ez alapján csak a hűségidő lejárta után: www.vodafone.hu/segithetunk/-/question/ugy-tudom-hogy-fuggetlenithetem-a-keszulekem-ez-ig-2#kisvallalkozasok
Akkor ezek szerint addig nem használható a dualSIM… Köszönöm a segítséget!

De nézted hogy a link kisvállalkozásokat ír? Én felhívnám a 1270et azért csak úgy :slight_smile:

This topic was automatically closed 2 days after the last reply. New replies are no longer allowed.