VoLTE a Vodafonnál iPhone-ra

IOS13 + Vodafone + Carrier Bundle 37 + Vodafone ügyfélszolgálat kérésemre bekapcsolta a VoLTE lehetőséget.

Az IOS13 menüben ez fogadott:

Most akkor mi is van???
Van valaki hasonló cipőben?

És most is megy, hogy már normál IOS13 van?
Mert nekem fura dolgokat mutat.

HURRÁ !!!
Úgy tűnik, hogy megy a VoLTE a Vodán

(az IOS13 + Vodafone HU 37.0 + iPhoneX + Voda ügyfélszolgálaton kért VoLTE bekapcsolás kombó esetén).
Teszthívásom felépülése 2-3 mp-cel gyorsabb és beszélgetés közben végre van net kapcsolat.

A Vodafone teljesen lebontotta a net kapcsolatot amikor hívás volt? Ez nagyon gáz. A Telenornál csak visszakapcsol 3G-re de van net ugyanúgy.

ennél az a jobb, amikor dual SIM van, és a mobilnet épp a másik kártyán van, mint amin éppen hívnak. na az ellen még a VoLTE sem véd. :smiley:

1 kedvelés

Ha az iPhone menüjében 2G, 3G, 4G választási lehetőségek közül a 4G-re állítottad az adatkapcsolatot, akkor bizony a beszélgetés alatt nem volt net (iPhone-Vodafone relációban én nem tapasztaltam, hogy vissza tud kapcsolni beszélgetés közbenj, ez pedig pl. kocsiban egy hosszabb beszélgetés alatt elég kellemetlen (nem frissül a forgalmi helyzettel a navi, nem tudsz róla, hogy megjött egy fontos e-mail-ed, imassage-d, stb).

Jól rémlik, hogy az iPhone esetén ez a dual SIM dolog, messze nem azt tudja amit a versenytársak már régóta? Tudsz erről pár mondatot írni vagy egy linket adni?

Szóval a részedről ugye ez csak egy epés megjegyzés volt?

DSDS, dual SIM dual standby van az iPhone esetén, tehát ha az egyik kártyán hívás van folyamatban, a másik kártya nem érhető el.

Köszi a gyors választ.
Gondolom ez vmi fizikai limitációból fakad (pl. nincs duplikált rádiós egység, antenna). Van arról infód, hogy ez változott volna az iPhone Pro esetén?

nincs benne dupla modem, azért csak DSDS. az Apple nem közölte, hogy ez változott volna az iPhone 11-ben.

Mivel a 11-es technikai oldalán is fel van tüntetve a DSDS, egészen biztosan nem változott. :frowning:

Köszi a szomorú infót
:frowning:
Talán majd a következő iPhone generáció…

This topic was automatically closed 2 days after the last reply. New replies are no longer allowed.