Watch OS 7 problémák

Érdekelne mások tapasztalata, mert úgy tűnik én szívok a frissítés óta. Egyrészt nem jeleníti meg az edzésem útvonalát, a térképre bökve, csak a kezdőpontot mutatja.
Ráadásul most még a korábbi adataim is eltüntek, pedig nem töröltem semmit. A szombati balatoni bringázásomat se látom, de most kutyasétáltatás közben is próbálgattam. Elindítottam, leállítottam, s csak a kezdőpontot látom. Aztán újra próbáltam, s csak a legutolsó rögzítést mutatja, az előző is eltünt. minden korábbi eltünt. Másnak is vannak ilyen gondjai?

Nem nyugodtam meg attól, hogy nem vagyok egyedül. Ezt találtam:

ettől függetlenül szerintem amúgy elmenti a track adatait, csak nem jelzi ki. legalábbis szerintem ha a korábbi esetén sem mutatja őket, akkor tuti ez lehet, mert adatokat nem törölhet.

Most nézem nekem sem mentette az útvonalat. Szept.21. Azóta megoldódott, az új frissítéssel?

Nálam az állandó újraindulást leszámítva minden működik (Series 3). Bár érdekes volt látni, hogy hétvégén stabilan működött, bezzeg ma, amikor látnom kellene a naptár bejegyzéseket, akkor meg a feloldó kódot pötyögöm, mert újra indult a drága.