watchOS 7 apróságok: gyorsabb felület, parancsok futtatása, akkumulátor statisztikák és üzenetek bejelentése

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/07/03/watchos-7-aprosagok-gyorsabb-felulet-parancsok-futtatasa-akkumulator-statisztikak-es-uzenetek-bejelentese/

Múlt hét hétfőn az Apple kiadta a watchOS 7 első, fejlesztőknek szánt bétáját, mely jó pár izgalmas újítást hozott magával, többek között új számlapokat és alvásfigyelést. Van azonban néhány olyan változás, melyekről nem beszélt az Apple, de megváltoztatják azt, hogy hogyan használhatod az Apple Watch-od. Nézzünk meg ezek közül négyet! A digitális korona egyszeri megnyomása…

Lehet le vagyok maradva és ez már lehetséges…
De akkor elvileg ezzel az új parancs alkalmazással kapcsolat nélküli Watch-ra is tudok Hey Siri parancsot kiadni?
Teszem azt elmegyek futni Watch+Airpods komboval és ha csináltam hozzá parancsot, akkor tudok skipelni zenéket ?

Ezt eddig is tudtad :slight_smile:

vajon a remote is fog ujra mukodni (catalina/music-kal)? :bike::+1:t2:

Köszi

Nem mintha nem tudnék élni nélküle, de néha jól jön. :grinning:

"Újdonság még az is, hogy az Apple Watch is megkapja a Beállítások alkalmazásban a saját Akkumulátor altáblát, ahol megnézheted az akkumulátorod aktuális állapotát és hogy az elmúlt 24 órában hogyan változott töltöttsége.

Korábban ehhez az iPhone-on lévő Apple Watch alkalmazást kellett megnézned, ami ráadásul viszonylag lassan szedte össze ezeket az adatokat."

Sziasztok,

Ez az opció hol érhető el az iPhone-on az alkalmazásban? Kerestem, de nem találtam, pedig érdekelne.
Köszi!

Widgetként rakd ki a battery-t a telódon.