watchOS 8.3 frissítési probléma

Sziasztok,
szíves segítségetek kérném. 8.1.1-ről nem hajlandó frissíteni az s7-em (GPS+cellular) 8.3-ra. Kb. 1,5 hete vagyok almás felhasználó, lehet rutintalan vagyok. Próbáltam mindent, Apple leírások szerint jártam el (óra töltőbölcsőben - töltöttsége 50% feletti, IP12 közvetlen mellette), mégis állandóan csak egy “A telepítés szünetel” üzenetet kapok, amiben leírják, hogy az óra legyen a töltőben… lásd fent.
Nincs tapasztalatom Apple termékekkel és informatikai vénám sem nagyon van.
Előre is köszönöm a megoldási javaslataitokat.

megpróbáltad újraindítani az órát? tehát teljesen kikapcsolni, majd vissza, és utána megnézni újból, hogy elindul-e a frissítés. közben egyébként az óra ténylegesen tölt is?

Szia,

köszönöm, úgy tűnik ez működik - most, mindannak ellenére, hogy egyszer már próbálkoztam így is… (Bár az “gyanús”, hogy eddig a telepítő szoftver leirata angol nyelven volt olvasható a szoftverfrissítésnél, most pedig hirtelen magyar lett…)
Siker, ez a lényeg.
Még1szer köszi.

szuper, a fő, hogy elindult, és csinálja. :slight_smile:

volna még egy kérdésem.
a sikeres frissítés után nem ismeri fel az esim-et és nem kapcsolódik a hálózatra.
itt mi a megoldás?

mármint mit jelent az, hogy nem ismeri fel az eSIM-et? Telekom előfizető vagy?

igen. eddig működött kifogástalanul.

+1
az óra menüben a “Mobilhálózat” menüpontnál az előfizetésnél “nincs SIM” szerepel ill. az állapotnál “nincs kapcsolat”.
újra is indítottam, nem segít.

hmm. ha azt írja, hogy nincs SIM, akkor ezek szerint az valahogy eltűnt róla, de az jó kérdés, hogy miért. ebben az esetben egyszerűen add hozzá újból az iPhone-ról.

thx

Frissítések után olykor eltűnik az eSIM ezen ne lepődj meg. Sőt, telefon frissítésekor is előfordult már. Néhanapján ellenőrizd és maximum add hozzá újra.

This topic was automatically closed 2 days after the last reply. New replies are no longer allowed.