WWDC 2020 júniusban – de csak online: iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7, tvOS 14, macOS 10.16

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/03/13/wwdc-2020-juniusban-de-csak-online-ios-14-ipados-14-watchos-7-tvos-14-macos-10-16/

Ahogyan az a SARS-CoV-2 koronavírus terjedése miatt várható volt, az Apple az idei WWDC-t online fogja megtartani, és a sajtóközleményükből még az sem derült ki, hogy ez pontosan mikor várható majd, csak annyi, hogy júniusban. Az idei WWDC-n a tervek szerint megtudhatjuk, hogy mit várhatunk majd az ősszel megjelenő iOS 14-től, az iPadOS 14-től, a watchOS…

Hat ez nagyon komoly lesz! Szerintem most jönnek majd a robotok.

Még semmit nem tudni mikor lesz? Jó tudom ha lehetne akkor már kint lenne, de esetleg egy talán ami még nem biztos, csak pletyka … :roll_eyes:

hogyne tudnánk, már volt róla cikk is majdnem pont 1 hónapja:

Jó köszi, de itt beírtam a keresőbe pár dolgot amit ott bemutatnak majd és pont ezt nem dobta ki. Persze pont a wwdc nem ugrott be, ezért mivel csak ezt dobta ahova írtam hát kérdeztem. :flushed:
Ha időrendbe tenné a találatokat akkor megleltem volna, azt be kell állítani v nem tudja?