WWDC19: az Apple bemutatta a watchOS 6-ot – új számlapok, új appok és még sok más

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/06/04/wwdc19-az-apple-bemutatta-a-watchos-6-ot-uj-szamlapok-uj-appok-es-meg-sok-mas/

Idén talán az egyik legjobban várt frissítés a watchOS 6 volt számomra, aztán persze az iPadOS elvitte a show-t! :raised_hands: Ettől függetlenül az új óra szoftver is bővelkedik újdonságokban, amikről érdemes néhány szót ejteni. Először is fontos tudni, hogy a watchOS 6 minden órára elérhető lesz, ami támogatja a watchOS 5-öt is, így ez a…

Sziasztok!
3as orara is erkezik a db figyelmezteto?:roll_eyes:

Mindegyik megkapja, kivéve a Series 0.

Series 0 eseteben mar wOS 5 sem volt.

a dB-mérésre kérdezett rá, az meg nincs külön leírva egyelőre. :wink:

2 kedvelés

Remélem végre a Spotify is elérhetővé teszi az offline zenehallgatást az órán…

Technikaliag nem látom, hogy miért ne. Mikrofon abban is van.

Persze ettől még lehet.

nekem Series 2 esetén nincs ott erre az app, és mindössze csak a Numerals Uno és Numerals Duo számlap van újdonságként, úgyhogy könnyen lehet, hogy ezek csak Series 4-re vannak, mert csak.

Vérnyomás mérés várható valamikor?

Akkor mea culpa, ezt azért nem hittem volna.

én sem, de hát mondjuk úgy, hogy nem csodálkozom rajta mégsem. persze ettől még csesszék meg. (de mondjuk még mindig nem jártam meg annyira, mint azok, akik anno megvették a 18 karátos arany Edition órát, ami sem nem volt vízálló, sem nem támogatta már a watchOS 5 sem.)

Valaki megtudja mondani Seies 1-en kapunk e valami újdonságot illetve mennyire használható vele ? Tudom hogy még csak beta 1 …