WWDC22: az Apple bemutatta az iOS 16-ot – új zárolási képernyő és Otthon app, illetve számos egyéb újdonság

Eredetileg itt jelent meg: WWDC22: az Apple bemutatta az iOS 16-ot – új zárolási képernyő és Otthon app, illetve számos egyéb újdonság - Szifon.com

Az Apple a WWDC-n bemutatta az iOS 16-ot, ami a szokásoknak megfelelően ősszel fog érkezni, de a fejlesztők már letölthetik az első béta verziót, a nyilvános béta pedig júliusban fog érkezni. Az iOS 16 esetén az Apple stílszerűen épp 16 főbb kategóriát emelt ki újdonságként, de ezeken túl rengeteg egyéb érdekesség is érkezik az új…

Widgetek? Van baj.

Meg is van az első használhatatlanná tevő bug. iPhone 8 Plus, bal fent ragad a search random, tehát nem is akarom előhozni (meg nem is értem mit keres bal fent, csak a “arch” látszik a search-ből meg a gom buborék vége) ettől “lefagy” a homescreen, nem reagál semmire, csak a restart segít. Az a baj, hogy ezt kepes megtenni 3 perc alatt 4x. Természetesen küldtem feedback-et, nem fanyalgok, ez egy béta, csak azért irom le, hogy ha más is 8 plusra szeretné feltenni, nem biztos, hogy jó ötlet. :slight_smile:

VEEEGREEEEEEEEEEEE :joy::joy::joy:

1 kedvelés

Akkor ebből a frissítésből már kimarad az SE(1st.gen).
Viszont a 6s megkapja, amiben ugyanaz a vas muzsikál.
Fura.

A 6S sem kapja meg, 8 vagy a fölötti készülékekre lesz elérhető. Ott van a leírásban.

Landscape Face ID
És tényleg!!! Végre lehet majd használni a kocsiban fektetett módban!

Off topik és nem vitából, de ez mindig is érdekelt. :smiley: azon kívül, hogy így a megszokott a régi naviktók, miért használják ennyien fektetve a telefont az autóban? Nem az a lényeg a navigációban, hogy mi van előttem? Az az érdekes, hogy mi van mellettem?:smiley:

Na persze de csak 13-tól. A 12-n nem adja, v lehet a pro-kkal igen, az meg nincsen.
Azaz majdnem fekvő van a 12-n is, valahol a 90fok és a 45 fok között már jó :slightly_smiling_face: Ahogy eddig is gondolom, csak sosem teszteltem

Bocsi. Máshol olvastam ezt…

@novisz bárhol olvastad, hülyeség volt, ott van a cikkben a kompatibilitási táblázat, és az Apple leírásában is.