WWDC23: az Apple bemutatta az iOS 17-et – StandBy, interaktív widgetek, NameDrop, Napló, egyebek

Eredetileg itt jelent meg: WWDC23: az Apple bemutatta az iOS 17-et – StandBy, interaktív widgetek, NameDrop, Napló, egyebek - Szifon.com

Az Apple a WWDC-n bemutatta az iOS 17-et, ami a szokásoknak megfelelően ősszel fog érkezni, de a fejlesztők már letölthetik az első béta verziót, a nyilvános béta pedig júliusban jön. Az iOS 17 esetén az Apple 19 főbb kategóriát emelt ki újdonságként, de ezeken túl rengeteg egyéb érdekesség is érkezik az új rendszerrel. Nézzük, mit…

Sziasztok. A Tárcákbeli változásokról van hír?

milyen változásokra gondolsz?

Zero. Nem lett semmi. Vagy legalabb is a dev 1-ben meg semmi jele.

1 kedvelés

Jadeye.

Az osszes pletykaban Mark Gurman mondta, Ti meg lekozoltetek. Az, hogy szerinte mi fog valtozni azt meg nem talaltam.

En rakerdeztem, de egyenlore nem tortent valtozas. Ennyi. Csak erdeklodtem.

Koszi Burgatshow.

(meg nem raktam fel a betat)

A regi fajta, iOS 14 elotti widgetek tamogatasa megvan meg, vagy ez ki lett irtva?

Szerk: Pl. a Holabusz app meg mindig ilyen widgetet tartalmaz, mert az uj widgetek nem alkalmasak es sajnos, az iOS 17-ben sem jott ehhez semmi varazslat :(.

ja értem. hát ennél többről akkor nem regélt őGurmansága, bár sokszor van lyukra futás az ilyen pletykáknál. mivel most így az első bétában semmi változás nincs ezen a téren, szerintem nem is lesz, plusz ha tényleg jönnének nagy változások, azokat az Apple biztosan megemlítette volna a keynote-on. kisebb változások ettől még elképzelhetőek majd a béták során.

1 kedvelés