Xiaomi Mi Portable Air Pump – a tökéletes, hordozható, elektromos kompresszoros pumpa

Eredetileg itt jelent meg: Xiaomi Mi Portable Air Pump – a tökéletes, hordozható, elektromos kompresszoros pumpa - Szifon.com

Amikor 2020 tavaszán Magyarországra is betört a koronavírus járvány, akkor a tömegközlekedést és a kötelező maszk használatot biciklire váltottam. Egyszerűen nem érte meg home officeban a BKK-bérlet, de jeggyel se nagyon volt kedvem maszkban utazni és azóta is szinte mindenhova két keréken megyek, télen-nyáron, éjjel-nappal. Bármennyire is nem tech és kütyü központú a kerékpározás, mégis…

Szerintem is nagyon jó kis pumpa, tavaly vettem is egyet még várnom is kellett majd 1 hónapot rá aztán egyszer használtam és úgy eltettem, hogy azóta se találom, aztán mérgemben vettem egy ilyet mert ha vennék még egy Xiaomi-t akkor tuti meglenne a másik is és akkor meg az idegesítene, hogy kettő van belőle. Így egyelőre van egy ilyenem de nem tudom milyen is ha használom :joy:

Sziasztok!
Köszi a cikket, nagyon jó lett. Gratu!

Azért a 450 g nagyon sok, pl. egy kompakt kézipumpa 100 g-jához képest. Az ára meg sokszorosa.
És akkor ott vannak a CO2-vel működő szintén 100 g körüli pumpák… szintén jóval kedvezőbb áron.

Én ezt akkor tudom elképzelni, ha egy társaság együtt bringázik és az egyikük ezt cipeli…

Biciklihez és autóhoz keresnék hasonló kis kompresszort. Általában vagy aksisak vannak vagy olyanok amik működnek 12v-ról. Ez működik 220v-ról és/vagy 12v-ról (tehát nem csak aksiról)?

Nem sajnos.

@Hori42
Szia, látom szereted a különböző okos biciklis kütyüket. Esetleg neked van Garmin Varia-d (valamelyik) vagy teszteltél már?

Néztem csak eddig a Garmin cuccait, elsőként főleg a lámpát, mert az a komputerrel együtt elég jó cucc, de még nem volt lehetőségek kipróbálni, de majd egyszer talán

A hátsó lámpa ami nekem is tetszik. Biztam benne, hogy esetleg :slightly_smiling_face: Na mindegy ha nem válik be akkor egyel több kacat a pincében :slightly_smiling_face: Köszi a választ.

Nekem hátsó lámpából egy aliexpres-es van, kb 4k volt az ára és mozgásra be- és kikapcsol, fékezésre jobban világít, és a fényviszonoktól függően világosban csa a fékezésre világít, sötétben meg villog ahogy kell egy hátsó lámpának nekem ennél több nem