AppleCare+ vásárlása hazánkban az iPhone-hoz, iPadhez vagy Apple Watch-hoz!

60 Euro felár van rá vagy 3 euró havonta.

A rendelésnél megadott címnek van valami szerepe a jövőben vagy akár egy vegyesboltot is meglehet adni?

Illetve írtam nektek emailt.

Köszi

  • Bálint

Vegyesbolt is jó! :slight_smile:

Nekem meg soha semmit nem kuldtek arra a cimre, amit megadtam.

Üdv!
Van revo és curve kártyám is, de egyikkel sem tudtam watchoz apple care +t venni. Ezt írja: Számlázási információinak meg kell egyeznie a lakóhely szerinti országgal vagy régióval.

és melyik aloldalon, milyen pénznemben szerettél volna, milyen országhoz tartozó címmel, milyen BIN-es kártyával vásárolni?

Angol oldalon, fontban. magyar címre kért revo és curve kártyával (valószínű ez lesz a gond).

akkor nyilván ez a gond, mert adott ország aloldalán csak az adott országhoz tartozó BIN-nel rendelkező kártyát fogadja el az Apple, pont azért, hogy csak úgy ne tudd megkötni.

Csak pusztán kíváncsiságból én évekig megtudtam venni Angliai címre mert a curve kártya működött, de sajnos lejárt és az új BIN szerint Ukrán. Így ez már nem működik. Viszont ellenőriztem a Revolut kártyákat a fizikai BIN szerint Angol a virtuális pedig USA. Ezeknek akkor működnie kell elméletileg nem Anglia és USA területen vagy rosszul gondolom?

A binlist.net szerint, nekem a 23/01-ben lejaro Curve az UK, a 08/24-ben lejaro Revolut pedig mar HU. Eddig csak igazi, brit kartyaval probaltam, de par nap mulva ugyis aktualis lesz az AC+ vasarlas, megnezem majd a Curve-ot eloszor.

Nyilván meg kell próbálni, vagy megy vagy nem. :slight_smile:

Hellóka!

Sikerült hozzájutnunk egy M1-es MacBook Airhez,és mivel borzasztó rég óta olvasom a Szifon forumokat,cikkeket,olvastam sajnos olyat hogy random megreped a kijelző.Bár ezt fenntartással kezelem meg tuti,hogy nem nagy darabszámos történet ,de nem olcsó mulatság ha beüt a krach.
Ezért feleségemmel úgy döntöttünk legyen valamilyen biztosítás rá,de inkább úgy mondanám hogy rádumáltam :slight_smile: ,nyilván az kell amit nem kaphatsz meg úgyhogy kitaláltam legyen Aplle Care+
Hiába a szuper cikk,a töménytelen kiváló hozzászólás illetve kérdés, amiből simán meg lehet csinálni akinek megvan minden feltétel hozzá, nekem sajnos nem sikerült.Viszont ugye reklámozzák is, hogy amennyiben nem boldogulsz dobj egy e-mailt és segítenek, na én is írtam nekik és kb. 2 e-mail váltásból meg is lett.Úgyhogy most 3 évig megvan a lelki nyugalom.
Borzasztó segítőkész volt Gergő és mint mondtam nagyon gyorsan is ment minden!
Innen is köszönöm mégegyszer a segítséget!!
További szép napot!

1 kedvelés

Sziasztok!
iPhone 13 Pro Max-hoz szeretnék AppleCare+ vásárolni.
Nem tudom végrehajtani Amerikai oldalon 199 dollár-ért a vásárlást Revolut Visa Angol BIN
kártyával.
A számlázási adatoknak meg kell egyeznie a lakóhely szerinti országgal vagy régióval.
Ezt a hiba üzenetet kapom.
Valaki tudna nekem segíteni, már csak ma tudnám megvásárolni.
Köszönöm. Zsolt.

Szia! Írj nekünk emailt a hello@szifon.com -ra, ahogy a cikkben is benne van. :slight_smile:

A kartya orszaganak es a vasarlas orszaganak meg kell egyeznie. Tehat, ha tenyeg brit a kartya, akkor a brit oldalon probald meg elsonek.

Köszönöm a segítséget Srácok! Tavaly kötöttem AppleCare+ -t, veletek. Ugyan tokban hordtam a telefont, gondoltam, a biztosítás úgy a legjobb, ha nincs rá szükség, de persze leesett és a képernyő összetört. Ma kaptam egy vadonatúj készüléket és a “bónusz”, hogy erre is érvényes meg egy évig, az eredeti szerződés lejárataig.

1 kedvelés

Akinek nincs brit kártyája, a brit Apple oldalon lehet választani PayPal-t is fizetési opcióként, a PayPal-on meg lehet megadni angliai címet, aztán megy már minden akár sima OTP-s magyar bankkártyával is.

Én ezzel nem találkoztam sosem hogy van Paypal opció, pedig a napokban is aktiváltam és mindig kártyát kért.

van paypal lehetőség én is néztem de külön angol címes PayPal account kell hogy működjön.

En nem tudtam a magyar paypalhoz amerikai vagy brit bankkartyat hozzaadni (igaz, nem most probaltam, hanem evekkel ezelott). Jelezte, hogy a kartya nacionalitasa es az accounte nem egyezik meg. En csak erre hasznalom a Curve-ot, hogy a nem magyar kartyakat befuzzem a paypalem moge.