AppleCare+ vásárlása hazánkban az iPhone-hoz, iPadhez vagy Apple Watch-hoz!

két alkalommal cseréli az Apple. mit nem értesz?

Ha az lett volna leírva akkor érteném, de nem az volt. Az csak annak egyértelmű aki tudja mi a szitu. Olvasd el amire reagáltam és látni fogod min akadtam fel.

nem értem a problémádat. ha egyszer az első alkalommal kicserélik, akkor nyilván a csere darab döglik meg másodjára.

Akkor ha ezt a magyar nyelv értelmezése szerint olvasod, neked teljesen egyértelmű? Ha igen, valóban kár belefolyni a továbbiakban, meg amugy is.

most komolyan ez a legnagyobb problémád a világon? egyszerűen olvasd el akkor, hogy az Apple mit ír az adott szolgáltatás kapcsán, és kész.

Nem! Dehogy ez a legnagyobb problémám, csak mikor olvastam nagyon nem azt jelentette mint ahogyan értelme lenne és írtam rá vmit, majd volt rá válasz a kollégádtól és utána lett kétségem. De már nincsen. :crazy_face: Inkább a baromfival kellene kezdeni vmit végre, hogy ne itt rontsa tovább a morált az idiótaságaival, amiket még alá is támaszt (próbál). Remélem vágod mire gondolok most, direkt itt. :roll_eyes:

Még jó hogy csak te nem érted, hogy a második alkalom már a cserekészülékre vonatkozik!
Azt gondoltam, nyugodtan kérdezhetek bármit, anélkül, hogy valaki azzal jönne, hogy ez milyen idióta kérdés! Pont ezért vagy te, hogy megmond nekem a választ, hiszen te jól tudsz mindent a témában!

Nem kell megsértődni mert félreérthető volt ahogyan feltetted a kérdés. De persze a szíved joga az is. Ha, idézlek " hiszen te jól tudsz mindent a témában! " így lenne akkor nekem sem tűnt volna fel és nem válaszoltam hanem kérdeztem én is. :slightly_smiling_face:
Ja most vágtam csak le, hogy az ucso két mondatot érthetted félre, de az teljesen másra vonatkozott és a témától is független volt.

ezt így engedjük már el kérlek, ne kelljen már moderálni.

1 kedvelés

OK! Csak Nem akartam hogy magára vegye amit nem neki szántam, de Te vágtad mire gondoltam.

Jól tudom, hogy nem 0 perces készüléket kap az ember a csere alatt ? Hanem egy felújított készüléket?

attól függ. ha van már az adott készülékből refurbished, akkor elképzelhető, hogy azt kapsz. ha nincs, akkor újat.

Hello,

Mi a tapasztalat AC+ esetén, javítás esetén szükség van az erdeti számlára? Másod tulaja vagyok a telefonnak, de nincs hozzá meg az eredeti számla. Gyári szám alapján kezelik vagy kellenek a papírok is?

Előre is köszi a segíséget! :slight_smile:

sorozatszám alapján kezelik.

köszi

Sziasztok!

Azt megtudjátok mondani, hogy ha sufni gsm-ben veszek egy iPhone-t, akkor arra is tudok AppleCare+ venni külföldön 60 napon belül, vagy csak hivatalos viszonteladónál vásárolt készülékekre érvényes ez az opció?

Szia, pont erről írtak egy cikket nem olyan rég, itt szinte minden kérdésedre megkapod a választ

Sziasztok.

En ausztriaban vettem az iphonet, felajanlotta az applecare+t.
Annyi kerdesem van hogy az apple id-m amerikai cimre van regelve, ez probléma lehet?
Kellene egy masik apple id amivel megkothetem vagy ez lenyegeben mindegy?
Ki tudok esetleg lépni es egy masik idvel visszalepni es ugy megkotni?

elvileg mindegy, de ha gondja van vele, akkor úgyis fel fog dobni rá hibaüzenetet.

Sajna nem ment de usa cimmel (usa kartya nincs)
Se angol cim plusz revolut kartyaval sem :roll_eyes:
Ausztria nem lenne gond, viszont maestrot adnak alapbol amit sehol nem tudok használni :face_with_symbols_over_mouth: