AppleCare+ vásárlása hazánkban az iPhone-hoz, iPadhez vagy Apple Watch-hoz!

A bankkarya orszaganak egyeznie kell, a store orszagaval, ahol vasarolsz. Tehat az apple.com-on csak amerikai kartya, apple.com/uk oldalon pedig csak brit kartya jo. A magyar cimre kivaltott Revolut kartyak magyar karnyanak minosulnek, amiota hivatalosan tamogatott orszag magyarorszag (a korabban kiadott kartyak brit kartyak).

Csinálj egy Revolut kártyát osztrák címmel.

Sziasztok. Ipad mini 5 vásárlás után vagyok. Hol tudnálak elérni titeket az apple care+ vásárlási segítség ügyében? Írtam már egy mélt Nektek. Köszönöm előre is a segítséget.

Inkabb itt kerdezz! Hol akadtal el?

Szia. Pl ott, hogy nincs semmilyen revolut meg ilyesmi kártyám és nem is szeretnék(meg nem is értek hozzájuk). Szifonosok írták, hogy segítenének. Úgy szerintem egyszerűbb lenne. Ezért gondoltam.

Szia Kristóf, mindjárt utána nézek, mert vagy nem kaptuk meg, vagy elsiklottam felette :slight_smile:

Sziasztok,

Most mi a tapasztalat?
Egy itthoni “magyar” AppleID-vel és egy Forint alapú Revolut kártyával sikerülhet a vásárlása az AppleCare±nak? vagy ha csinálok egy Angol Revolut kártyát azzal megtudom csinálni? (azt gyorsan tudok igényelni)

Válaszaitokat előre is köszönöm.

magyar régiós kártyával nem tudod megvásárolni.

1 kedvelés

Én UK-ba veszem mindig az AppleCare+ és a Curve kártyával fizetem mögötte vagy revolut vagy a sima bankkártya és az működik. Tegnap vettem épp a watch-hoz a gyereknek…

Német cím, N26, működik

@Nem_Tom támogatott országhoz tartozó BIN-es kártyával értelemszerűen működik.

Apple Protection Plant meg lehet hosszabbítani AppleCare+ formájában? Értem ezalatt, hogy amikor az lejárna, akkor AppleCare±t kötök rá, nem a magyar verziót?

Alapból az AppleCare+ bizonyos országokban az Apple Store-okban meg lehet hosszabbítani, de a fenti simát szerintem nem.

1 kedvelés

Sziasztok! Több kérdéssel fordulnék hozzátok:
Ha a készülék cégre lett vásárolva, az apple care+ pedig magánszemélyként az okozhat problémát? Erre eddig nem gondoltam de sajnos esedékes lett a szervíz.
Illetve Ha van aktív AC+ a készülékemen akkor csak simán foglalok egy szervíz időpontot egy iStyleba például és leadom javításra?
Mi a tapasztalat egyékbént? Kifizettetik az önrészt pl UK apple care esetén? Hallottam olyat, hogy ingyen cserélték és olyat is hogy forintra váltva kellett fizetni az esedékes összeget.
Köszi

Az, hogy céges készülék az ac+ meg magán nincs jelentősége, én már évek óta így veszem a készülékeimet. Igazság szerint nem is tudom, hogy létezik- ac+ business ügyfeleknek vagy csak privát.

Mi sosem fizettünk még önrészt, de igen foglalsz időpontot és ennyi.

1 kedvelés

4 posts were merged into an existing topic: Apple: garancia, jótállás, AppleCare és AppleCare+ 2021-ben

Nagyon köszönöm a segítséget, 10 perc alatt lett Apple Care+ előfizetésem az új iPhone-ra :slight_smile:

1 kedvelés

Sziasztok! Az imént vásároltam AppleCare±t a telefonomhoz Szifonos közreműködéssel. 10 perc alatt kész volt az egész, nagy köszönet Gergőnek. Bár minden ilyen gördülékenyen menne :wink:
Nagy köszönet mégegyszer!

1 kedvelés

Én köszönöm, hogy minket választottál! :slight_smile: Bármi van hívj nyugodtan!