Az Apple bemutatta az Apple Watch Series 5-öt – árak, megjelenés, technikai adatok

Akkor most már értem, kösz. :slight_smile:

akkor valószínűleg ezért megy.

Közben utánanéztem, és mindegy, hogy esim vagy fizikai.
Multi Device funktioniert auch im Ausland: Ihre Roaming-Inklusiveinheiten gelten dabei für Haupt- und Zusatzgerät(e) (mit Ausnahme der Apple Watches)

En nem latok technikai okot. Egyszeruen igy talaltak ki.

Ráadásul azt írják a galaxy watch tud roamingolni, legalábbis üzenetet fogadni és küldeni biztosan.

tökmindegy, mit írnak, az Apple Watch esetén nincs jelenleg roaming.

Nem is arra irtam. Hanem arra, hogy az esim tudja. A watch persze le van írva feketén fehéren az apple oldalán, hogy a mobilhálózati sávok miatt nem tudja.

de a mobilhálózati sávok maximum akkor érdekesek, ha olyan országba mégy, ahol más frekvenciát használnak, mint amit az órád tud. EU-n belül ez biztosan nem kéne probléma legyen, mert épp az itt használt frekvenciákat támogatja. ahogy korábban már írtam, jelenleg nem szabványos dolog az Apple Watch, így jelenleg nem megoldott vele a roaming.

Ezen gondolkoztam pont én is, hogy europán belül miért nem megy, na mindegy egyszer talán…:grinning:

Multisim tud adatroamingolni és ez független attól hogy esim vagy fizikai sim. Fent leírt eszközök (ipad/hotspot) ezt használja.

Sziasztok!

A Németországban vásárolt gsm titán iwatch-t tudom az itthoni előfizetéses
telefonommal szinkronizálni? Átküldi a activitás adatokat?
Ha igen akkor milyen funkciókat nem tudok használni?

Köszönöm

Mivel itthon nincs LTE tamogatas, ezert az LTE nem fog menni. Minden mas ugyonugy fog mukodni, mintha itthoni orat vasarolnal.

Kiváncsi lennék a véleményetekre.

Gondolkozom egy Apple Watch Series 5 LTE-s vásárlásán, az ismert okok miatt nyílván külföldről.
Melyik országban vegyem, hogy esélyem majd az LTE részét is használni egy itthoni szolgáltatóval, ha végre támogatni fogják?
Másként van-e/lesz-e/lehet-e vmi furmányos korlát (pl. mint volt egy ideig az EKG-val) ami meg fogja akadályozni az itthoni LTE használatot (mi után már lesz Watch-ra is szolgáltatói támogatás) egy nem itthon vásárolt LTE model esetében?

Köszi, erre nem számítottam :slight_smile:
Sőt, khm… ez kicsit kínos volt, hogy nem néztem körül azon az oldalon ahol kérdezek…:see_no_evil:
Átnézem ígérem és csak ha marad utána kérdésem, akkor írok újabb kérdést