Az Apple bemutatta az Apple Watch Series 6-ot és az Apple Watch SE-t!

Bevehetik az applenél, mert hiába bombáztam őket ezzel többször is semmi sehol eddig.

Hat nekem ez az apple watch ezert felejtos, marmint hogy keptelenek megoldani azt hogy androiddal is kompatibilis legyen es menjen rajta a roaming! Pedig sokkal nagyobb volument e ltudnanak adni ezekbol! En androidos vagyok de ezek a kotottsegek megorjitenek az applenel! Pedig jo cuccokat csinalnak de erthetetlen ez a szuk latokor naluk. Regen en is apple fan voltam, de megelegeltem naluk azt hogy mar a csillagos egekben vannak az araik es kizarolag a penz motivalja oket amit ugy probalnak beallitani hogy jajj de jo hogy nem adunk tolto adaptert sem a keszulekeinhez mert ovjuk a foldet de az arazasuk nem csokken soooot! Mar azt fogom varni hogy mikor hagyjak el a dobozt is vicc, hogy az eco tudatosssagra fogjak

Akkor jól járok a telefonnal is. 2 havonta cseréltetem újra. :joy: idegen töltő hamar tönkre tudja ba…ni

Több dolog miatt is felejtős, de leginkább az 1 napos üzemidő ami leginkább durva 2020-ban:)

Miert durva egyebkent? Hatalmas teljesitmenyu szamitogep, folyamatos adatkapcsolat, stb. Ehhez kepet kesz csoda, hogy ketto napig kibirja azzal a pici akkuval.

Egy Honor okosóra 3 hétig bírja egy feltöltéssel. :smiley: Egyik barátnőmnek van olyan. Persze nem hasonlítottam össze, hogy pontosan miket is tud amiket mondjuk az Apple Watch is, de hogy lehetne hova fejlődni.

szerintem próbáld ki, és hasonlítsd össze.

Nem veszek okosórát, klasszikus óra párti vagyok. :smiley:

Nem igazan talaltam ertelmes dokumentaciot es SDK-t, forumos utalasok alapjan pedig a hardvere meg az elso generacios Apple Watch hardvert sem eri el. Ezek utan nem is tudom, hogyan lehetne osszehasonlitani. Ha nem tudom ra lefejleszteni a Holabuszt pl, akkor nem is kellene okosoranak hivni.

1 kedvelés

Jó de sokaknak csak az a lényeg, hogy hány hétig jó az akkuja egy töltéssel és el tudja olvasni róla amiket kiír, hellyel közzel és látja ki keresi (talán) !
Az hogy ennél sokkal többre is képes egy valóban okos óra, mint pl az Apple Watch, már a legtöbb embert meg sem mozgatja, csak akku idő és pár dolgot lát, ennyi. Arra jók azok is fele vagy kevesebb pénzért.
Persze sajnos a A-Watch -ot sem tudja kihasználni aki ki is szeretné és nem mert a telót akarja vele kiváltani, csak kényelmi dolgokra is használni, mint pl én és még van pár hasonszőrű haverom, akiknek szintén lenne igénye rá, hogy olyan dolgokat is vezérelhessen róla amiket amugy meg lehetne, csak nincsen rá az órán app, mert a fejlesztői sem gondolkodnak életszerűen. A másik gyártók hasonló árú órái sem tudnak közel sem ennyit mint az A-Watch és akkuban sem sokkal többet, szóval még mindig ez a jelenleg elérhető legjobb alternatíva a piacon szvsz ha sok mindenre akarja vki használni.

200.000-ért ugyan úgy csak 1 napot bír ki? :smiley:

Mi a baj az 1 nappal egyebkent? Amekkora akku van benne, kb szerintem ez is csoda.

Szerintem is gáz. 5 napot bírhatna. Vagy ha annyira ragaszkodnak a rövid üzemidőhöz akkor legalább lehetne a telefonról feltölteni. Rengeteg nagyobb tudású óra van a piacon ennyiért vagy olcsóbban. Csak hát az operációs rendszer az a nem mindegy. Így marad az Apple

Melyikek is azok amelyek többet tudnak összességében ? Érdekelne tényleg, mivel próbáltam már párat én is de valahogy ez maradt a befutó és nem mert apple fan vagyok Persze ez is használó függő.

Én is Apple fan vagyok de galaxy watch 3 egy töltéssel minden feture-t használva folyamatos pulzus mérés sok zene hallgatás stb 4 nap után mondta hogy éhes.

Meg akartam venni a series 6-ot de ez a töltő adapter mizéria annyira felba…tt hogy kihagyom. Majd veszek ha észhez térnek vagy meg tudják oldani hogy akár telefonról is lehessen tölteni

Én amikor vettem a series 1-et, abban sem volt adapter és nem is hiányzott. Jó régen volt, emlékeim szerint nem kavart nagy felháborodást akkor sem. (újként vettem boltban T-nél)
Az akkura csak annyit, hogy szvsz senki nem tussol v fürdik órában, ami kb 25p, addig az óra elfér a töltőn és kb vissza is tölti a maxra. Igaz lehet olyan eset, hogy ez gondot okozhat, de eléggé ritkának ítélem.
A haver igaz az még a galaxy watch 2 volt, párszor töltöre tette napi töltés mellett is, mert sokat használta. A GW3-at még nem tudja, de én bizton állíthatom, hogy azzal is elő fog nála fordulni.

Én személy szerint akkor is keveslem. Sofőr vagyok és elmegyek reggel majd csak másnap délután vagy este érek haza. Így az 1 napos üzemidő karcsú nekem. Az asszony galaxy watch 3 asát használom 1 hónapja és eddig soha nem merült le egy fuvar alatt. Inkább a 4 napot tartja nálam. Jelzem folyamatosan megy a zene, hívások jönnek mennek, üzenetek is. Pulzusmérő szintén rengeteget aktív illetve a vér oxigén meg a stressz mérő is megy. Ezek nyilván nem orvosi szintű adatok de jó viszonyítási adat

De ha tényleg kihúzna 2-3 napot rögtön meg venném. Így viszont mindig kínlódni a kocsiban a töltéssel nekem nem jó. Pedig nagyon vágyok rá

Neked 4 napig bírja az akksija egy Galaxy Watch 3-nak ilyen intenzív használat mellett? Csak mert az összes tesztelő aki eddig próbálta a 45 mm-es modelt annál 2 max 2,5 nap volt a készenléti idő. De az is csak teljesen átlagos használat mellett, amúgy a samsung is 56 órát ír átlagos használatnál. A 4 nap elég hihetetlenül hangzik, főleg ennyire strapálva.