Az Apple bemutatta az Apple Watch Series 6-ot és az Apple Watch SE-t!

Pedig annyit megy. 4 napon szokott teljesen kifulladni. Volt már hogy 3 nap este jelzett

Sajnálom amúgy :confused: Pedig jó az Apple Watch csak neked kevés az akkumulátor idő.

A két nap alatt gondolom nem alszol, nem fürdesz/tussolsz 1x sem, amíg simán tölteni lehet és hoppá nem is merül le szegény. Rossz a példa, mert autóban pont megoldható simán egy töltés. Ha rendszeresen tóráznál v vmi hasonló a természetben, vadászat stb. ami több napos is lehet és a powerbank is necces, hát azt mondanám jogos. De persze ha neked elég a GWatch tudása akkor nem szóltam.
Csak azért mert a haver aki használja és neki nem tart ennyire az akku, sok olyanra ami pl nekem teljesen normális az AWatch-on nem használja mert nem az igazi.

Ha Te mondod akkor biztos úgy van :joy::joy::joy::joy:. Te pontosan tisztában vagy az én munkámmal és a munka körülményeimmel. Amúgy is a samu óra csak egy példa volt amit fel tudtam hozni. Te biztos rengeteget használod hogy ennyire tudod :joy::joy::joy:
Írtad hogy autóban simán megoldható egy töltés. Nem akarom és nem is fogom autóban tölteni az órát. Az nem arra van. Azt szeretném hogy mikor el jövök otthonról fel legyen töltve és mikor haza érek akkor még legyen benne valamennyi. De te ezt személyes támadásnak vetted és úgy reagáltál mintha tied lenne az Apple részvények 51%-a (ki tudja) :blush:

Bár az enyémek lennének azok a részvények, de sajnos nem. A személyes támadásnak Te veszed a reakciódból ítélve, de hagyjuk, mivel én sem vezetek keveset és régebben én is sok időt töltöttem autóban, volt más lehetőség hiányában aludtam is benne (személyautó és nem volt hotel a pálya mentés ami szabad lett volna, stb, ) nem túl pihentető, de a töltés tudom hogy megoldható annak aki akarja is. A samu órát meg kb az elsők óta ismerem, a barátom eleget használja, sőt még mint alternatíva teszteltem is iphone-nal, de nem vált be, mivel keveset tud nekem. Ellenben az jelzi amikor VOIP-on keres valaki és ezt teszi valós időben míg az AWatch nem és GWatch sem a maga környezetében. Szóval lehet tudok róla pár dolgot. Erre csak ennyit. :thinking:
UI: Azt el is felejtettem, hogy nálad az az óra 4 napot megy intenzív használat mellett, ami másoknál érdekes módon 1-2 esetenként 2,5 napot is tudott. (tudod ha az ember sokat teniszezik megszokta, ha hálónál áll és jön a labda, akkor leüti. :crazy_face:)

Értem én, hogy nincs adapter hozzá és nem is zavar(na), de azért a kábel lehetne már usb-c. :grinning: Na de remélem kárpótol az óra ez miatt. Nem bírtam magammal :smile: Amúgy ezt hívják manipulációnak @SzifonAdmin. :joy:

ohhhhh :slight_smile: uj dobozka? :slight_smile: Mi csak jovoheten kapunk tesztet. De lesz szifon kek es piros is!

Új bizony, és kb 30%-al kisebb is doboz.

1 kedvelés

Én csak azt hiányolom, hogy az adapter helyére nem tesznek az LTE verziókéba pl egy AirPods-t :crazy_face: Csak hogy meglegyen az élmény.

Akko 300 helyett 400 lenne mar ezt is kevesebben veszik. Nyilvan nem a sport melle adnak.

Amúgy meg nekem az tetszene, ha meg lehetne szíj nélkül is venni. Az apple most jól megvariálta ezt a kábel, adapter dolgot. Mondjuk még az iPhone 12 nem jött ki, de ha marad lighting akkor, ha veszel egy iPad Air-t, egy Watch-ot meg egy új iPhone-t akkor szükséged lesz 3 kábelre és két adapterre. 2éve ez még 2 kábel 1 adapter volt, így nem nagyon tudom követni ezt a zöldebb felfogást :joy:

Na igen lehetne az iPad-okban vezeték nélküli töltés, ami pl a droidos tabokban is hiányzó opció, akkoe nem kellene annyi kábel, ja az óra is tudhatna QI szabványt végre

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy itthon még csak a hivatalos Apple bolton keresztül lehet megvenni az órát? Esetleg szolgáltatón keresztül mikor várható? Szerintetek melyik érné meg jobban, tudom árban különbség van, EKG appon kivül nem igen látok különbséget a 6 és az SE között.

Telekom facebook oldala szerint ott szerdától (szeptember 23.) lesz elérhető a honlapjukon az új Watch, boltban pedig október 6-tól.

úgy tudom az órák tudják a vezeték nélküli töltést (Series 5 & 6)

A vezeték nélküli töltést miond tudja, csak a normál QI-t nem sajnos. Annyira nem, hogy a series 3-ig volt egy jó töltőm és a Series 4-et már nem töltötte

Ez fura, en a Series 0-val kapott toltot beleragasztottam egy ebayen vett Apple Watch tartoba es azota az osszes orat azon toltom, ugyhogy fura, hogy van olyan tolto ami nem tolti az ujabbakat.

Az SE-ben lévő proci eggyel korábbi, nincs EKG és nincs VO2 szenzor és nincs always on display. A többi ugyanaz.

Igen a gyáriakkal nincs is gond, én az utángyártottakra gondoltam, az enyém egy Baseus volt, pont itt is az oldalon volt róla szó mikor kijött ez probléma az S4 kapcsán. Volt olyan töltőpad amit vissza kellett küldjek emiatt, mert a webshop ráírta az S4-et is és azzal csak elindult a töltés, majd kilépett csendben és várhatta az ember, hogy feltöltődjön.
Igazából nem értem mire jó ez az Apple-nek, hogy nem tölt sima QI töltőn a watch?

Közben kiadott az Apple egy USB-C töltőkábelt Watch-hoz. Ráadásul nem is drágább mint a régi. Ezek után már tényleg nem értem miért nem tudtak azt a dobozba tenni 🤷🏻