Az Apple bemutatta az Apple Watch Series 6-ot és az Apple Watch SE-t!

Ennyivel lett kisebb a doboz, s4 vs s6. Most lettem rá figyelmes, hogy már nem Nike+ a neve hanem csak simán Nike.

1 kedvelés

Mar az S5-nel megfigyelheto volt ez a fajta meretcsokkenes. En is ma pakoltam a szekrenyt, akkor tunt fel.

Ott én még nem vettem észre mert a series4 nike+ pont akkora csomagolású volt mint a series 5 sport. A series3 volt nagyobb (hosszabb).

1 kedvelés

Gyönyörű szép élőben a (RED). :slight_smile: A csomagolása is nagyon szépen van kivitelezve, és az eddigi legkisebb doboz.

2 kedvelés

Ez tényleg jól néz ki :star_struck:
Megkérdezhetem, hogy miért ezt a típusú szíjat választottátok és miért nem mondjuk az új csatt nélküli (PRODUCT)RED Braided Solo Loop-t?

Ezt adjak hozza. A fonott piros korpantra meg oszinten sajnalok 38 eFt-ot.

Élőben nem valami jó a tappintása szerintem. Nem döntöttél rosszul, hogy nem vetted meg hozzá. Mondjuk biztos van akinek tetszik.

1 kedvelés

Köszi, hogy megosztottad, hogy mi alapján döntöttél.
Én egyébként a két konfig között “csak” 20 eFt a különbséget látok.
De abban igazd van, hogy az új szíjat finoman szólva is túlárazták.
Nem baj hamarosan úgy is kihozzák a kínaik az occó változatot és ha akarod lesz akár két szíjad is ugyanannyiért :slight_smile:

Amúgy a sima loop 18-ért még talán, tudva, hogy gyári Apple, de a fonottat tuti nem. :slight_smile:

/cc @83miki83

Szerintem egy óra legyen óra és ne karkötő :slight_smile:

Gondolj rá fordítva, ez egy karkötő ami mutatja az időt :sunglasses:

Vagy az, de akkor is karkötő :smile: De amúgy az a bajom a sima loop-al is, hogy ha nyáron beizzad nagyon a szíj alatt akkor lazítok a szíjon, de ezen nem tud az ember.

Akkor bedobsz egy jó hideg sört lazításként és máris más lesz a világ is :crazy_face: a loop-ról nem is beszélve, ha meg nem elég laza lett, akkor nyúlhatsz következőért akár, persze a sörre értve és előbb- utóbb tutira eléred a megnyugtató lazaságot . :grinning:

Sziasztok. Tudtok segíteni nekem, hogy iPhoneon miért nem látom azt, hogy Watchomon (S6) a WatchOS 7 van rajta? Konkrétan a számlapok sincsenek fent az újjak között és maga a Véroxigén opció is hiányzik az App-ból. Felraktam a iOS 14.2 bétát, 7 Plusom van. Lehet az baj? Update előtt az összes számlap elérhető volt.

Ha felraktad a watchOS 7.1 betat, akkor azert nem latod az uj szamlapokat.

A verziot iPhone-on a Watch app - Altalanos - Nevjegy - Verzio szekcioban latod.

A veroxigen merot pedig az iOS 14.2 miatt nem latod az oran.

watchOS 7.0.1. van fent. IOS 14.2 beta van telón. A béta előtt láttam a számlapokat, de akkor még nem volt meg a watch.

Reszletek: https://9to5mac.com/2020/09/21/psa-watchos-7-1-beta-doesnt-include-new-watch-faces-and-blood-oxygen-app-yet/

Ez sima update. De a telefonon nincs semmi, az ios 14.2. Akkor a iOS lesz a hunyó…

Nekem és már sok embernek csak nyűg. Persze lehet fürdés közben tölteni lehet a kocsiban tölteni ,de mi lenne ha nem kellene azzal törődnöm,hogy hol találok olyan idő rést a napomban amikor tudom tölteni. Ez a termék leginkább annak jó akinek alig van dolga az életben és van ideje ezekre . Elég a telefonra figyelni ,hogy legyen benne szufla. Az iPhone pro már sokat hozott hál isten. Nekem akkor lesz mikor hozza a konkurencia akku idejét.
És ha az a baj, hogy túl sok mindent tud akkor nekem az SE pont elég lett volna a fő dolgokkal és 3 napos üzemidővel.

Ez ugye csak vicc akar lenni.