Az Apple bemutatta az Apple Watch Series 7-et – nagyobb és erősebb kijelzőt kapott

Ne kezdjük el sületlenségeket beszélni :slightly_smiling_face: A WR 50m soha nem jelentette azt, hogy 50m mélyre lehet merülni. Egy 50m magas vízoszlop nyomásnak megfelelő azaz 5 bar nyomást bír ki az óra.
A búváróráknál a Diving jelölés lehet a merülési mélységet jelöli, de ott amúgy is 100 a legkisebb, ha jól tudom, de azokat nem ismerem.

Raadasul ez az 50m magas vizoszlop, ez statikus oszlop. Tehat nem mozog.

En valtottam volna 6-rol, ha lettek volna uj szenzorok, de meg az se.

Én gondban vagyok, elhittem a pletykákat, főleg a design kérdést, így odaígértem unokaöcsémnek a mostani S5-öt, de nincsen nagyon kedvem váltani inkább várnék jövő évig…most mit mondjak neki​:man_shrugging:t2::sweat_smile:?

Maradt a jó öreg játék óra kinézet. Gáz. Maradok továbbra is a klasszikus konkurenciánál…

Sajnos maradt az unalmas küldő és a nevetséges akku idő! Huawei GT2-t használok! Havonta egyszer töltöm, fogadja a hívásokat, mutatja az értesítéseket és kör alakú! No comment!

most őszintén, hallottál olyan híreket, hogy kör alakúvá változna az óra? a kezdetek óta nincs szó erről, és már annak idején is azzal indokolta az Apple a szögletesebb kialakítást, hogy eleve így fér ki a legtöbb adat egy kijelzőre. szerintem teljesen feleslegesen vársz arra, hogy kör alakú legyen, én nehezen hiszem, hogy ebbe az irányba mennének.

Ez mind szép, csak egy nagy csomó mindent nem tud amit az Awatch igen, szóval akinek elég annak jó lehet, de aki többre használja annak nem hinném.

"Alapból csodálatos.
Minden változatban.

Extrém szintű szaktudás kellett ahhoz, hogy ilyen bámulatos külsőt kölcsönözhessünk egy ekkora tudású órának. Az Apple Watch két rendkívüli anyagból – rozsdamentes acélból, illetve 100%-ban újra­hasznosítható alumíniumból – készült tokkal érhető el." -olvasható a Watch 7 ismertetőjében. Van olyan ember a Földön, akit ez az öntelt ömlengés nem csábít vásárlásra??

1 kedvelés

egy Férfi tartja a szavát. Mit tegyél? Nem kérdés.

1 kedvelés

Na én ezért a stílusért utálom az amcsi reklámokat, mert ez ugye nem egyedi az Apple részéről.

1 kedvelés

Nem hallottam kör alakú dizájn-ról, de mindig reménykedem, hogy talán….

Az tiszta sor, hogy az 50 méteres vízoszlop 5 bar nyomást jelent, de a Földön hol van 5 bar-os túlnyomás (víz nélkül), ahova a hétköznapi órával rendelkező földi halandó eljuthat? :slight_smile:

A gyakorlatban tényleg inkább fröccsenő víz ellen véd. :smiley: Vagy ki mennyire bevállalós… Az 5000 Ft-os műanyag tokos órámmal mentem sós- és édesvízbe is, mert nem volt kifejezetten drága, és direkt olyan céllal vettem, hogy be akarom vinni a vízbe, és ha elromlik, akkor kuka.
Egy 160.000+ Ft-os órával már nem lennék ilyen laza, főleg ha nem is cserélik beázás esetén.

Water Resistant 50m azaz vízállóság tehát nem lényeges, hogy van-e valahol a földön 5 bar nyomás. :slightly_smiling_face: Amúgy 50m órát nem ajánl szinte egy gyártó még úszásra sem.
Viszont én a 100 illetve 300m-es órámmal nyugodt szívvel bemegyek úszni a tengerbe is, bár évente ellenőriztetem minden órám vízállóságát.

Nekem erdekes mod a Series 4 kibirta a Balatont, a Tisza-tavat, de tulelte a Foldkozi-tengert es a Holt-tengert is.

Vizben pusztult el. De csak mert neki vagtam egy szikladarabnak, ahogy Netanja tengerpartjan okorkodtem a hullamokkal.

Szoval, szerintem felesleges hangulatkeltes, hogy 50m-es ora tonkremegy, ha csak viz kozelebe kerul.

De mindegy feladom, mert unom mar az ilyen jellegu frocsogeseket. Biztos azt fogod mondani, hogy mazlim volt. Nem nem volt, a WR50 az WR50. Kesz.

Ha te nem bizol benne, lelked rajta, merulj nyugodtan WR100-300-as orakkal.

Nagyon ügyes vagy, hogy neked ennyi helyen is kibírta. Örülök neki. Nekem a series 6 az Andaman See-t nem bírta. 🤷🏻

Az ilyen jellegű fröccsögések valószínűleg a Te szinted, ahogy látom.

Mondtam! :slight_smile:

Na, kiderult, hogy a MagSafe Duo-val sem tud temposan tolteni, csak es kizarolag az uj kabellel amit adnak hozza. Tenyleg egyre gazabb ez a 7-es modell.