Az Apple bemutatta az iPhone XS, XS Max és XR modelleket – árak, megjelenés, technikai adatok

Igen ez a gaz hogy veszek majd 600e-ert telot es még tegyel ra foliat tokot (bar en tokot sosem teszek ra,de uvegfoliat igen) meg minden szirszart hogy ne seruljon! Ennyi penzert lehetne mar karcallo stb

az se valtozat meg tennessie

az eSIM-ről itthon egyelőre nincsenek információk, ez hamarosan változni fog, amint a hazai szolgáltatóknál is elérhetőek lesznek a készülékek. jelen helyzetben a Telekomnál van csak eSIM, de még várni kell a bejelentésükre, hogy mi lesz a helyzet ezügyben. eSIM viszont csak az XS modellekben van az Apple közlése alapján, az X🅁-ben nem (noha a termékoldalon még az X🅁 esetén is írja, de az valószínűleg csak hiba, mert a keynote-on és a támogatási szócikkben is csak az XS esetén említették.)

emellett a készülékek megjelenésekor még nem lesz elérhető az eSIM használata.

Az eSIM technológia használatát egy még idén érkező szoftverfrissítés teszi majd elérhetővé. Az eSIM-ek használatához mobilelőfizetés szükséges (egyes díjcsomagok akár a szerződés lejárta után is korlátozhatják a szolgáltatóváltást és a roamingot). Az eSIM használatát nem minden szolgáltató támogatja. Egyes szolgáltatók letilthatják az eSIM használatát a náluk vásárolt iPhone készülékeken. További információért keresd a mobilszolgáltatódat. A technológiáról a https://support.apple.com/hu-hu/HT209044 oldalon tudhatsz meg többet.

1 kedvelés

Ugyanez a szöveg évek óta…

“Szerintem stratégiai váltás zajlik, egy kívánatos luxustermékké válik az iPhone. Inkább kevesebbet, de nagy haszonnal.”

Ez így van. 100%-ban egyet értek. A baj az,hogy amennyi hülye van, csak hogy ne essen ki a körforgásból, hitelt vesz fel egy ilyen telefonra. (sajnos tapasztalat ismerőseim köreiből).

Kérdés: 50%-kal gyorsabb grafikus teljesítmény…hova? minek?
Tettek volna bele egy normális aksit inkább. Mert az lesz megint hogy wow ez a leggyorsabb telefon (vagy nem), de az aksi teszteken mindig az utolsó…

ha meg nagyobb kapacitású akku került volna bele, akkor meg az lett volna a baj, hogy semmivel sem gyorsabb, jobb, stb., mint az előző évi modell. soha semmi és annak az ellenkezője sem lesz jó mindenkinek egyformán.

Minek bele nagyobb akku, 1,5 napot elmegy egy töltéssel…
Éjjel meg alszol, nem? vagy folyamatosan a telefonon lógsz?

1 kedvelés

Köszi!

1,5 napot? tök jó lenne ha 1,5 napot birna egy telefon de pl. nálam 5-6 óra alatt úgy lemerül mint a xar. :smile:

Ja, 1,5 napot, majd teszek fel screenshotot (szombaton), most épp töltőn van…

Az irónia… :joy:

Évek óta minden júzer az aktuális csúcstelefon akkuidejére/kapacitására panaszkodik, nem a sebességére. Szóval ez nem volt helytálló kijelentés.

Ebből azért 1db-ot láttam :smiley: átlag 250 a 64-es.

Én nem panaszkodok az akkuidő miatt, szóval a fenti állításod nem helytálló.

Majd még kesesek, ha lesz időm :).

Trollolollolollo…

Kár magyarázkodni, nevetségesek ezek az árak. Semmi sem indokolja ezeket az árakat. Anno a 2gt 140ért vettem, most meg 3-400rol indul? Pont hogy az idő elteltével olcsobbaknak kéne lennie a meglévő technikáknak… Tényleg vicc irányba megy a cég és ezt úgy mondom hogy 10 évig használtam iPhone-t, iPadet is 2010óta. Macbookom is van szóval bőven benne vagyok az apple világban.
Kezdetek óta olvasom a szifont.comot is, szeretem nagyon nem veletek van a bajom.
De az utóbbi 2 hónapban kezdett elegem lenni az iPhoneból meg rá is untam és már nagyon nem jön be az apple filozófiája. Már nincs meg bennük az a boom mint pld anno 2005ben mikor bemutatták az iPod nanot. Meg tudjuk hogy az apple mindig is drága volt, de ez amit most művel ez már hihetetlen.
Ezért is váltottam droidra, pontosabban Xiaomi-ra és egyáltalán nem bántam meg.

Ekkora elborult baromságot ritkán lehet olvasni. Kérlek írj többször. Olvasnám naphosszat.

:man_facepalming:t2::joy::man_facepalming:t2:

Mi ez a Blikk színvonal? Talán ha bővebben kifejtenéd, talán, esetleg!