Az iPhone X felülmúlja a most megjelent Samsung Galaxy Note9-et is

Pont a clouddal??? arra is ott lehet a saját NAS és akkor minek is? Ahol net van ott van csak cloud is és NAS is, akkor már én legalább maradok a sajátomnál, főleg hogy a synology -t lehet “felhőnek” is használni már Synology Drive. Igaz még nem tudtam tesztelni valósan, mert az eddig használt 411-esemre nem adták ki, de hát eljárt felette az idő, majd a váltás után lesz ez is.

gunar, a noccsot nem az epöl csinálta meg elsőként.

Az csak egy előlapi kamera volt…
Maradjunk annyiban, hogy a noccsnak értelmet az epöl adott elsőként…

1 kedvelés

Maradjunk annyiban, hogy az epöl nevete el.

De elötte értelmet adott neki…

Nagyon vicces ember vagy. Pontosan mi értelme is van?

Ki volt az első elkövető és mikor is? Csak mert ha már közel az X megjelenése előtt, akkor nem lehetünk biztosak abban, hogy nem a kiszivárgott infók alapján gyorsan kidobtak egy telót ami olyan, csak hogy ne az apple csinálja elsőként. Persze ez csak teória, de érdekes az X után kezdte mindenki csinálni, vagy nem is annyira, hiszen majmolják a dolgaikat mindig évek óta.

Essential PH-1 (2017 Május). Nem kiszivárgott infó, ez most sajna nem lesz az epöl érdeme. A funkció pedig ugyanaz, kár vitatkozni a méretén. Az autógumi sem akkor nyert értelmet amikor kitalálták a 225/45-ös méretet…

Ahogy a Note9-es megoldásban sincs semmi olyan amit ne tudna az S8 óta, … :roll_eyes: csak jelzem. Valószínűleg azért nem csináltak rá linux disztrót, mert a piaci igény a béka segge alatt van. Valószínűleg ezért tudod két kezeden megszámolni, hogy hány alkamazást tudsz Dexen valóban értelmes nézetben futtatni (értsd egy arra optimalizált GUI-val). Csak jelzem…

Hát ja, de a teló milyen egy eszetlen konstrukció, felül csináltak teljes kijelzőt, alul meg semmire hagytak 1cm műanyagot. Mintha csak noccsot akartak volna rátenni direkt, mert így pont értelmetlenül fest az egész megoldás. Most itt felvethetném az ipari kémkedést és hogy mennyivel előbb megvannak a rajzok pl az X terveiről az epölnél, de ezzel pont azt érném el, hogy fanatikusnak bélyegeznének, pedig semmit nem használok apple terméket csak iphone-t, mert a subnotim Dell a tabletjeim meg samu és 2db lenovo meg nexus. Bár a samut eladom gyorsan mert öreg és már nem kell, ennyit hogy fan lennék :grinning:

1 kedvelés

Ahhoz képest két egymást követő hozzászólásban hoztad fel, hogy esetleg úgy lophatták az ötletet… Ez még egy fanboy-tól is gyerekes lenne, úgyhogy ha nem tartod magad annak, többet ne emlegesd.

Üdv mindenkinek.
Én droid user vagyok, de követem mindig az apple világát is. Főleg, hogy a családban van több iphone, és macbook is. Néha elgondolkozom azon, hogy ezt a civakodást élvezetből csinálja már mindenki.
A note 9 egy szuper kis telefon lett szerintem. Az iphone x is. összehasonlítani pedig szerintem badarság az oprendszer különbözősége miatt teljesen máshogy viselkednek.
Arra pedig, hogy ki lop kitől:

Manapság nincs olyan, hogy egy gyártó nem vesz át ötleteket, megoldásokat egy másiktól. Ezzel képeznek versenyt, hogy jobbá tegyék az adott megoldást, szolgáltatást.
Az apple nagyon le van maradva ezekben sajnos. Az icloud egy használhatatlan valami, sokszor meggyűlt, a bajom vele asszony iphone-ján.
Gunar: te ne gyere állandóan ezzel a NAS-el, ezt olvastam kb végig a komment szekcióban. Átlag felhasználókat kell nézni, nem a hard usereket. A népesség 90%-nak fogalmam sincs miről beszélsz és a gyártó által nyújtott szolgáltatást használja, aminek a minősége kifogásolható. Ilyen pl a google által nyújtott drive szolgáltatásnál nincs.
Bocsánat a hosszú első kommentemért, sokat nézem ezt az oldalt is és már vagy milliószor akartam írni sületlenségekre, de most érett be.

2 kedvelés

én azért elég jól elhasználgatom az icloudot gyakorilatilag hardcore userként, mindenem ott van és semmi problémát nem tapasztaltam vele az elmúlt években…
Ez valami olyasmi lehet mint az Apple Maps. Ott is két csoport van: aki megelégedéssel használja, meg az aki “véletlenül éppen pont kipróbáltam és jézusom elvitt a világ másik végébe”…

2 kedvelés

Ebben igazad van, a NAS ugyan egy kiváló eszköz nagyon sok mindenre, de valóban kevesen ismerik akiknek nincsen olyan ismerősük aki használja és vki jól be is lőtte neki, amennyiben nem ért hozzá, bár a Synology eléggé 1xű menüvel és jó fórummal rendelkezik, a temérdek lehetőségen kívül. Én pl a nővéremet is rábeszéltem 1-re és szereti használni pedig 60 éves és zéró informatikai tudással rendelkezik szinte, na jó számítógépes tanfolyamot látogatott vhol régen. :grinning:
Amugy volt vele egy nem titkolt hátsó szándékom is, mert oda csinálok biztonsági mentést az enyémről ami fontos, mert ugye jön egy villám nyáron pl és bukta talán minden vinyó a NAS-ban a helyi mentéssel együtt, de így mivel van a kettő között 120km kicsi az esélye hogy elszállnak a dolgaim, meg fordítva is.

Ez érdekes a maps-okkal, mert ahol a sógorom lakik átnevezték évekkel ezelőtt az utcát és a google maps jól tudja a nevét, míg az apple maps a régit tolja és az igo legfrissebb (nem hivatalosan frissített) térképe is. Annyira hogy ugye nem is tudom azt beírni mivel máshol sincsen ezen a néven így mind dob beírás közben vmi mást ami úgy kezdődő utcanév. Egyik sem tökéletes, ezért is van a kocsimban androidos navi és azon az említetteken kívül még sygic is, meg waze is. Az egyik biztosan jó lesz ha vmi olyan címet kell keressek. :+1::grinning:

Kürt Zrt. Bocsi de 9 Évig voltam náluk és zavart😄

Csak egyet használnak az meg éppen baromi értelmes nézetben fut, úgy hívják hogy MS RDP úgyhogy a laptopjaikat el is felejtették lassan ami nagyon nem mindegy ha sokat utazol pl. Itt mindenkinek akkora az arca mintha az apple-nek dolgozna az ovoda után mellékállásban?

Köszönöm, hogy javítva lett

Most mi van??? Mi a szösz volt abban ami nem volt idevaló és sértő? Tényleg nem vágom?

Jó ok! Akkor gondolom ismered az öregebb Kürti-t is. Én dunavarsányi tónál egy közös ismerősünk révén beszélgettem vele többször is az egész cégükről, hogyan kezdték anno és stb, sztem megérne egy könyvet akár a story-juk.:+1: