Elérhető a harmadik iOS 13, watchOS 6, tvOS 13 és macOS Catalina béta

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/07/02/elerheto-a-harmadik-ios-13-watchos-6-tvos-13-es-macos-catalina-beta/

Két héttel a második fejlesztői béták kiadása után az Apple elérhetővé tette az iOS 13, a watchOS 6, a tvOS 13, a macOS Catalina harmadik fejlesztői bétáit. Az iOS 13 beta 3 természetesen OTA frissítésként is elérhető, mert a beta 2 óta már van hozzá béta profil is; a watchOS 6 beta 3 szokás szerint…

Sziasztok.
Valakinek van őlötlete arra a problémára, hogy OTA frissítés az új bétára megjelenik, ezután elindítom és csak addig jut el , hogy a hátralévő idő kiszámítása. Nem értem. Profil újra telepítve kikapcs bekapcs. Semmi javulás.
iPhone x.
Köszi

Terhelt Apple szerverek. Adj neki időt.

Nekem is sokáig várakozott, volt vagy öt perc is, de aztán elindult. Szerintem várj türelemmel.

Köszi szépen.

Valamiért az OTA frissítés nem akar menni telón. Megint marad a jó kis ipsw.
iPad-on egyből felkínálta. Hmmm

A buildszám: 13.0 (17A5522f)

Nekem volt SE-n!

Igazából ez nem jelent meg iPhone 7-re és 7 plusra. :slight_smile:

igen, ez így igaz – ezt közben frissítettem is a cikkben.

Köszi!:blush:

Nálam sokkal jobb lett az aksi. Előző bétával nagyon gyorsan merült, és állandóan meleg volt a készülék.

Nekem meg mindig SMS-ek erkeznek bejovo hivas helyett, ugy latszik, a harmadik betara sem oldottak meg ezt a dolgot…

Sziasztok van valakinek valamin infója ,mié nem jött 7-re a frissités?

frissítettük a cikket EverythingApplePro videójával, amiben a beta 3-ban megjelent, 60-nál is több újdonságot mutatja be a beta 2-vel szemben, érdemes megnézni!

Nekem is… bosszantó kicsit. Te is telekom-os vagy?

itt inkább az lesz szerintem a kérdés, hogy eSIM a telekomos kártya vagy nem.

Szia tudni mi a pontos oka hogy a 7 -es telokat kihagyták?:frowning:

nem közölt az Apple semmit, biztos közbejött valami készülékspecifikus hiba. majd lesz arra is.