Elérhető a harmadik iOS 13, watchOS 6, tvOS 13 és macOS Catalina béta

Én nem tudom iTunes-ból feltolni az IPSW-t mert kiírja hogy az ios 13 telepítéséhez frissítsem az iTunest a legújabb verzióra. A legújabb verzió van fent…
Mi ilyenkor a teendő ?

Tovabb olvasod az Apple oldalat, ahol kiderul, hogy a sikeres telepiteshez vagy Mojave kell Xcode 11 beta telepitese mellett vagy Catalina.

Köszönöm

Jogos, köszi

Érdekes, ahogy feltettem a bétát ez fogadott. Nemtudom most melyiknek higyjek😅 Igazából az akksi frissnek mondható, az eddig is 100% volt, teljesítménybeli problémát sem tapasztalok, egyedul az appdrawer-ban nemtudom egyből kilőni az alkalmazásokat, mert olyan mintha elsőre nem érzékelné.
Más baj nincs, egyre jobb! iPhone 6S

az alkalmazások kilövésével csak magad ellen dolgozol. lásd 3. lépés, itt:

Ja persze nem szoktam bezárogatni, csak minden béta frissítésnél végignézem a lehető legtöbb dolgot. :blush:

12.4 béta nem lesz?

@CsacsaHC: Telenor.

@Jadeye: eSIM nincs hasznalatban. Mar a masodik nap riportoltam, nem akarom elhinni, hogy egy ennyire alapfunkcio hibajaval nem foglalkoznak…

milyen készüléked van? mármint eSIM-es, tehát XS vagy XR, vagy más?

@Jadeye: XS Max 64GB.

A 13-ban egy csomó parancsok widget ki van nekem rakva. Na most azt vettem észre hogy a 13-ban a widgeteknél nincs olyan hogy továbbiak vagy kevesebb megjelenítése a keretek jobb felső sarkánál. Más módon lehet lejjebb nyitni vagy teljesen kivették belőle ezt a lehetőséget ?

Ugyonott van mint eddig, csak szoveg helyett mar csak egy nyilacska van rajta.

Köszi megvan csak frissíteni kellett a widgetet

Valaki használja napi szinten a betat? Ilyenre lennék kiváncsi hogy hálózat hívás stb. Megy e rendesen mert most SIM nélkül tesztelem egy másodlagos telefonban de annyira tetszik hogy használnám kicsit élesben.

En ugyan hasznalom elesben, de iden meg nem telefonaltam, ugyhogy ezt passzolom.

Élesben használom a beta 1 óta. A hívásokkal van némi probléma, amikor 4G-re vagyok csatlakozva, gyakran eldobja a bejövő hívásokat, és csak SMS-t kapok a nem fogadott hívásról. Teljesen kiszámíthatatlan, néha úgy működik, ahogy kell, néha pedig minden hívással probléma van. Ezt a hibát viszont általában megoldja, ha a 4G-t kikapcsolom, mármint nemcsak simán kinyomom a mobil adatforgalmat, hanem átállítom, hogy 3G-t használjon.

Update: telekomos vagyok, csak eSIM-et használok, de ahogy láttam korábban, ez nem feltétlenül jelent semmit.

Azt ellenorizted, hogy kikapcsolt VoLTE mellett is csinalja-e?

Én is Telekomos vagyok, első beta óta használom és semmi hasonlót nem tapasztalatok. Akkut zabálta az egy, kettő, de a három már sokkal jobb.

csinálja. nem igazán sikerül behatárolni, mi okozza.