Elérhető a harmadik iOS 13, watchOS 6, tvOS 13 és macOS Catalina béta

nyilvános vagy fejlesztői béta van a készülékeden? mert ez a build a fejlesztőihez jött.

Nyilvános profil. De ma telepítettem egy másikat a wccftech site-ról és hirtelen megérkezett a frissítés :slight_smile:
Köszönöm a segítséget!

Ha nyilvanos, akkor miert nem a public beta programon keresztul telepited a profilt?

@skylermax: ez akkor már nem a nyilvános béta profil.

@kutyu74: google nem segít?

Jogos :relaxed:
Töröltem :blush:

Az Apple új buildet adott ki az iOS 13 fejlesztői bétájából, ami ugyan maradt beta 3, de a build verziószáma 17A5522f-ről 17A5522g-re változott, és már az iPhone 7 és 7 Plus is támogatott – valamint egyúttal frissült a nyilvános béta is.

Akkor itt vmi komoly biztonsági rés lehetett, ha ennyire fürgén és azonos beta alatt adták ki ezt

Hi iphone 7 3-as betája eszi az aksit…másnál is? Bejövő hívásnál is ismeretlent ír ki…

I7 Plus, ios 13 public beta 1-nél és 2-nél sem fut le a biztonsági mentés, azt írja, hogy a legutóbbi biztonsági mentést nem lehet befejezni. Az iMazing is hibaüzenetet ír, ha biztonsági mentést akarok csinálni, pedig kompatibilis az ios 13 public beta 2-vel. iTunes-t még nem próbáltam, mert nincs elég hely a gépemen. Valakinek hasonló probléma?

@Czo és @Burgatshow írt ilyen hibát.

Köszi, nem láttam, illetve most sem látom ezeket a hozzászólásokat. :grin: Mindenestre jeleztem a Feedbackben az Apple-nek.

Mert Twitteren volt róla egy thread, nem itt.

Twitterem meg nincs is.

A második IOS13 béta telepítése után elkezdett melegedni a készülék (iPhone X).
Más is tapasztalt ilyet?
Szerencsére nem vérzett be a kijelző a hősokk miatt mint anno az 5s-nél és az SE-nél.
Az SE-t el is küldtem gariba. 5 hét. Addig egy kiszolgált Samsung s2-t használtam. Nem részletezem.

Szia Jadeye! Ne haragudj ha zavarlak,de segíts kérlek letöltöttem az ios13 béta nyilvános verzióját és már frissítettem a másodikra is, de az iwatch6 ra nem tudok nem találom az appban. Illetve az SMS-nel nem tudom használni a legújabb SMS írást nem tudom ne haragudj a megnevezését.

Elnezeset a gugye irásért remelem ki tudod bogozni :blush:

Üdvözlettel Deli Gábor

a watchOS 6-ból nincs nyilvános béta, csak fejlesztői. ha bármi gondba futsz bele vele, akkor nem tudod az órát visszaállítani a hivatalos verzióra, hanem viheted hivatalos szervizbe, akiknek az európai szervizközpontba kell kiküldeniük ehhez az órát. fejlesztőként a developer.apple.com-ról tudod letölteni a fejlesztői béta profilt a watchOS 6-hoz.

Japp. Melegszik, de nem találtam még benne ismétlődő mintát, szerintem valamelyik alkalmazás, de még nem kerestem szisztematikusan.

Béta nélkül is van ilyen jelenség, például 9gag app is széthajtja a telefont.

Kvázi foghatatlanra is fel tud melegedni.

Az volt eredetileg, de azzal nem jött a beta3. A fenti oldalról letöltött profillal viszont igen. És végül is ez a lényeg :slight_smile:
Később tudtam meg hogy a fejlesztői és a nyilvános profil kiadása között időkülönbség lehetséges.

Nálam dettó ugyanez. Nem hajlandó mentést csinálni. Gondolom majd javítják ezt is.

Köszönöm szépen