Elérhető a harmadik iOS 13, watchOS 6, tvOS 13 és macOS Catalina béta

Megneztem en is. Az XS Max SIM foglalatban egy UK O2 SIM van, csak 2G-re allitva, adat nelkul, az kicsorog. eSIM-kent van egy HU Telekom SIM, amelynel 3G-re van korlatozva a hanghivas, valamint aktiv a 4G adat is. Ez a Telekom szam tobbszori probalkozasra is az elofizeto nem kapcsolhato uzenetet mondja. Mindekozben az adatatvitel folyamatosan mukodik, tehat a SIM es a kapcsolat is mukodik.

lehet, hogy akkor ezért nem telefonáltál még idén :smiley:

Tenyleg nem telefonalok. Utoljara decemberben hasznaltam GSM telefonhivast, mert fel kellett hivni a szallasadot informacio ugyben. Erosen gondolkodom csak adatcsomag hasznalatan a telefonon, mert a hanghivas teljesen folosleges.

Az emberek nagyrésze pedig még mindig a hang hívást használja

Én se telefonálok már a priváton. A cégesen meg sajna néha muszáj, de ott is elenyésző.

Sziasztok ,úgy látom 7es és plus telosok 4 bétát kapnak csak…:confused:

mármint mit látsz, hol?

Úgy értettem,hogy nekünk nem jött utólagosan a 3 -as frissités iphone 7.

Sziasztok,
jó pár nap elteltével mi a tapasztalat? Lehet használni a mindennapokban vagy nem?
iPhone XR

A hívásprobléma nálam is jelentkezett kb amióta megvan a telefon (fél éve). Hiába mutat maximális térerőt, csak SMS-ben értesülök a nemfogadott hívásról. Egy korábbi hozzászóló tippjét megfogadtam és a fizikai SIMen kikapcsoltam a 4G-t. Azóta minden hívás bejön.

Köszönöm a válaszokat.

Üdv.,
Boti

én harmadik napja használom a béta 3-at 6s-en nekem eddig nem jelentkezett probléma pedig aktívan használom sokat telefonálok. Annyi hogy a Safari weboldalaknal ha valahova jelszót vagy valamit kell beírni a szövegbeviteli mezőre kattintva nem mindig jön fel a billentyűzet meg a menü lapozas laggol kicsit. Az aku merules határozottan javult a beta 2-höz képest. Jó lesz ez jó lesz! :smiley:

Sziasztok. Nekem még mindig nem jött meg az OTA frissítés. 2018-as iPad Pro 12’9-m van. Mi lehet az ok, mit csináljak?

A profil fel van telepitve?

nyilvános vagy fejlesztői béta van a készülékeden? mert ez a build a fejlesztőihez jött.

Nyilvános profil. De ma telepítettem egy másikat a wccftech site-ról és hirtelen megérkezett a frissítés :slight_smile:
Köszönöm a segítséget!

Ha nyilvanos, akkor miert nem a public beta programon keresztul telepited a profilt?

@skylermax: ez akkor már nem a nyilvános béta profil.

@kutyu74: google nem segít?

Jogos :relaxed:
Töröltem :blush:

Az Apple új buildet adott ki az iOS 13 fejlesztői bétájából, ami ugyan maradt beta 3, de a build verziószáma 17A5522f-ről 17A5522g-re változott, és már az iPhone 7 és 7 Plus is támogatott – valamint egyúttal frissült a nyilvános béta is.

Akkor itt vmi komoly biztonsági rés lehetett, ha ennyire fürgén és azonos beta alatt adták ki ezt

Hi iphone 7 3-as betája eszi az aksit…másnál is? Bejövő hívásnál is ismeretlent ír ki…