Elérhető a második iOS 13, watchOS 6, tvOS 13 és macOS Catalina béta

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/06/17/elerheto-a-masodik-ios-13-watchos-6-tvos-13-es-macos-catalina-beta/

Két héttel a bemutatásuk, és az első fejlesztői béták kiadása után az Apple elérhetővé tette az iOS 13, a watchOS 6, a tvOS 13, a macOS Catalina második fejlesztői bétáit. Az iOS 13 beta 2 természetesen OTA frissítésként is elérhető, mert már van hozzá béta profil is; a watchOS 6 beta 2 szokás szerint…

iOS 12.4 mikor lesz lehet tudni? Mármint nem béta.

Viszont a beta2-vel elérhetővé váltak az letölthető beta profilok, mivel ez mar OTA frissítéssel is működik. Mivel a rendszer továbbra is beta verzió ezért óvatosan a telepítéssel!

hol az a beta profil mert vadászom de nem lelem

a developer.apple.com-on…

1 kedvelés

Sziasztok.
Lehet törlik és ha probléma, hogy linkeltem elnézést :pleading_face:

http://www.iphonehacks.com/2019/06/how-install-ios-13-developer-beta-iphone-beta-profile.html

1 kedvelés

Ott nem csak regisztrált fejlesztők tudják letölteni? :eyes:

ha nem vagy fejlesztő, NE használj fejlesztői bétát. az Apple is külön kiemelte ezt az idei bétánál. pláne ne bíztass erre másokat.

1 kedvelés

Ezt ne kezdjük már el megint légyszi! Ha vmi módon lehet akkor úgy is használom mert évek óta teszem és az vesse ezért rám a fejlesztők kövét, aki 1x is olvasott tőlem vmi olyant hogy elégedetlenkedtem bármelyik appal v bári olyant írtam mint sokan akik használják, de vmiért nem értik ebben igen lehetnek olyan hibák amik a normális napi használatot ha nem is lehetetlenné teszik, de megnehezítik.
Elfogadom olyannak amilyen, max meg szoktam kérdezni ki mit tapasztalt, mert én ezt+azt stb.

azt se kezdjük már, hogy egy google keresés nehéz legyen, és itt kelljen linkelgetni másoknak, mikor a legtöbb oldalon is kint van.

Hát pedig ott kezdtem a 0. hozzászólás idejében és a telón de mindenhol csak írtak róla, nem volt még egy link ami élt volna ezért kérdeztem itt ha vki tud egyet akkor miért is baj az ha megosztja, mivel nem lusta vagyok, csak végignyálaztam jópárat és nem leltem jót, lehet kicsit bénáztam is mert közben két törp itt zaklatott, hogy ez vagy az micsoda és miért meg miegyéb, akiknek van kicsi gyerkőce az ismeri a szitut, mindig a legrosszabbkor jönnek, persze nekik akkor a legjobb :smiley:

De már fent is figyel és újra látom a jegyzeteimben a szöveget és viber is rendesen kezdett el dogozni, ergo vmi történik a jó irány felé.
A csengőhangok visszatértek a normális kerékvágásba nálam, gyorsan két különböző számról is hívtam az enyémet.
Persze ez az első benyomás. ( Xs) Ja és hasít mint Hamilton a mercivel, bár eddig sem volt lassú, de mintha, vagy csak úgy tűnik.

Telepitesnel hibat jelez…mi lehet a baj?
Iohone se

Ha kicsit bővebben leírnád, talán tudna segíteni jobban aki vágja. Pl mit ír ki pontosan.
A beta 1 -et frissíted gondolom?

Esetleg az, hogy nem vagy fejlesztő?

Az sms hiba továbbra fent áll !
Megint sms-t kapok a hívásról :slightly_frowning_face:
Amúgy jól pörög a rendszer :grin:

Nekem ilyen a beta1-nél sem állt fent X-nél (MQAC2GH/A), telekomos simmel.

Persze, reszletezem kicsit.
12.4 rol frissitenem, fejlesztoi beta profillal.
Elinditom a telepitest, elindul a verification, majd kiirja hogy valami problema lepett fel (null).
Ennyi roviden.

ha fejlesztő vagy, akkor letöltöd az IPSW-t a fejlesztői központból, és azzal frissíted.

1 kedvelés

Nekem béta 1-nél is és a béta 2-nél is előjött sajnos telenor Xs

A Do Not Disturb-höz van köze, de általában egy reboot megoldja.