Elérhető a második iOS 13, watchOS 6, tvOS 13 és macOS Catalina béta

Valaki tesztelte már a napszaknak megfelelően működő háttérképeket?Mert egyenlőre én nem látok változásokat Iphone SE. Thx előre is!:slight_smile:

Pár, nem felsorolt változás:
iOS:

  • A fájlokban már működnek az SMB-s kapcsolatok.
  • A Screen Time már szinkronizál az Apple Watchal.
  • A térképeknél előjön egy újdonságokról távékoztató splash screen.
  • Van 4 új Memoji matrica variáns.
  • Az összes kijelölése opció visszatért a Mail appban.
  • A hangvezérlésnek van egy kis ikonja fent.
  • Van egy siri opció, mely a válaszokat megerősítés nélkül elküldi.
  • Az üzenetekben a “Tapback” új hangot kapott.
  • Új opciók a jegyzetekben.
  • Safari kapott egy link előnézet funkciót.
  • A CarPlay most játszódó felülete új design-t kapott.

tvOS:

  • Megjelent a Picture in Picture mód.

watchOS.

  • Még nincs infóm.

MacOS:

  • Abból nem bétázok.
2 kedvelés

Azt nem tudom miért de eddig nem tűnt föl, hogy a csengetés hangerejét lezárt képernyő mellett a tokjában (becsúsztatós bőrtok) is állítják a gombok, mivel már többször is halk volt mikor előhúztam belöle.

Valóban csak xs és xs maxon van az új portré mód?

iPhone X-en nem láttuk, XS-en meg ott van. (XR-en nem néztük, mert nincs.)

Üdv Én kipróbáltam 6s-en. Minden nagyon jó csak 1 baj van, hogy olyanszinten merül a teló, hogy vissza is raktam a régi rendszert

Ezzel amit leírtál csak annyi a baj, hogy semmi konkrétummal nem szolgál senkinek rajtad kívül.
Mert ugye nem tudja meg akit érdekel 6s-en milyen is eddig az új IOS, hogy a beta1 is ilyen volt-e rajta és amit itt írtál az már 2 heti használat után a beta2-nél kezdte el a merülést ennyire, vagy hogyan is volt . Csak most került rá gyors egymásutánban a beta1 s utána rögtön a beta2. Csak mert ugye ez nem mindegy a múlt betainak ismeretében, mikor pl az első nap v pár napban merült jobban majd utána beállt a normál szintre, stb. Amugy meg ezért is beta mert produkálhat ilyeneket akár csak néhány típuson is akár, hiszen nem napi használatra adta ki az apple, az majd a júliusi publikus beta lesz, ami már talán napi szinten is használható lesz, persze az is csak még beta és az is hozhat pár érdekes hibát, vagy bosszantót, de letisztultabb lesz mint ezek.

azért dobott hibát, mert nincs elég szabad hely a készülékeden.

Én is felraktam. Csak nekem tűnik úgy, hogy általánosságban véve minden nagyobb lett (ikonok, szövegek)?

Cserébe nagyon gyors.

Ugye mint a villám, de lehet hogy azért volt elsőre kicsit fura, mert amit írsz, hogy nagyobbak dolgok.
Viszont a jegyzeteim csak részben javultak meg, mert ami nem feketével íródott az jó lett, ami meg beíráskor más színre vált (email cím, telefonszám, stb) azok még mindig titokban vannak mintha láthatatlan tintával írtam volna régebben.

Ez volt a baj, koszonom!

Mára a beta1 feltétele óta és most a másodiknál is azt tapasztalom hogy nem tudok biztonsági mentést készíteni.Se gépre se icloudba wifin mert az a hibaüzenet hogy a korábbi mentést nem lehetett befejezni.Már töröltem a korábbi mentést de ugyanaz:(Más is tapasztal ilyet esetleg?Iphone SE thx!

Sziasztok!
Ez a Beta2 nálam sokkal bugosabb mint a Beta1 volt.
Apple Music el sem indul csak ha bezárom majd újra megnyitom.
Facebook Messenger el sem indul, azonnal kilép. Újratelepítettem, de az sem oldotta meg a hibát. Viszont érezhetően gyorsabb lett a rendszer!
Természetesen a hibákat jelentettem az apple felé!

Az X-em ma hajnalban gyönyörűen lementette magát…

Esetleg próbáld meg ki- majd bekapcsolni a funkciót.

Mondjuk a Messenger az majd az app készítőjének lesz a feladata rendesen összehangolni a rendszerrel, nálam a viber fagyott ki pl az első beta esetében, de fölösleges volt a viber felé jeleznem mert mire kijön a hivatalos még annyi minden változhat hogy biztosan nem fogják mindig a 13 beta-kra is optimalizálni. Majd a végén a kiadás előtti napokban ha addigra pöpec lesz, az jó.

Ja igen ilyen korai beta-knál sok esetben volt már, hogy akár egy újraindítás is megoldotta a gondot.

frissítettük a cikket a 9to5Mac videójával, amiben Jeff bemutatja a beta 2-ben megjelent újdonságokat.

Nagyon köszi, de azt is megpróbáltam:) De úgy sem megy:(

Próbáld meg akkor gépre kábellel menteni, ha nem akkor egy icloud ki-bejelentkezést is megpróbálhatsz még…

Még mindig nincs az app storeban update fül… rohadt idegesítő h nem tudom mikor van update az appokhoz…