Elérhető a második iOS 13, watchOS 6, tvOS 13 és macOS Catalina béta

AppStoreban rámész a kis ikonodra jobb felül (Fiók) és alul jelzi az updateket, ha pedig lehúzod akkor frissíti a VCt és ott lesz minden app amit lehet updatelni.

És BTW nem is lesz már kint, csak ebben az eldugott helyen. Ami szerintem tök jó. :slight_smile:

Igen normál esetben minden otthonban így szokott lenni, igaz ott W-vel írják :smile::smile::smile:

1 kedvelés

Sziasztok! Az iOS 13 hozott dizájn változást a Wallet app és az Apple Pay tekintetében? Elsősorban a dark mode, de akármi egyéb érdekel. Ha valaki tud feltenni pár fotót megköszönöm.

Minden teljesen ua, csak sötét színben.

Na egy kis vicc így szombat reggelre.

Pár napja nyitottam egy hibajegyet arról, hogy az Apple ID-hoz több telefonszám is be van regisztrálva, akkor az iOS 13-ban az Üzenetekben nem tudod beállítani a Név és fotó megosztását mert egyszerűen nem engedi.

Tegnap este kaptam erre a hibajegyre visszajelzést, lényegében annyi volt, hogy nem hiba és nem is lesz megcsinálva.

Egy kérdés azért kibukott belőlem: mégis a dual SIM-es iPhone-oknál ezt majd izomból letolják a felhasználók torkán? Vagy hogy? :smiley:

1 kedvelés

A dual simes iPhoneok eddig nem is tudtak iMessagezni csak az egyik szammal (marmint iOS 13 elott). Majd jovore az iOS14 elhozza ezt is :slight_smile:

Na jó de könyörgöm. :slight_smile:

Mármint akkor ha mindkét SIM használatban van?

iOS 12 alatt csak az egyik simre tudod aktivalni az iMessage/Facetime kombot. iOS 13 beta alatt mar mind a ketto simre szerencsere. Viszont megneztem, nekem most be van kapcsolva a “Share Name and Photo”, van ketto telefonszam az Apple ID-hez iMessagehez rendelve (mind a ketto SIM ebben a telefonban van). Noha a beallitasdokban csak a fotom latszik, a nevhez tartozo 2 soros editbox ures. Hiaba irok bele valamit, nem menti el.

1 kedvelés