Elérhető az első iOS 13.3, iPadOS 13.3, tvOS 13.3 és watchOS 6.1.1 béta

Ma még eddig nem volt (13.3 Beta 1 pedig volt hívásom) kop kop kop

Hat nemtudom nem e hw-es hiba volt az enyem, mivel en egyaltalan nemtudtam hivni se fogadni hivast. 5mp utan azonnal eldobta a halozatot, meg csak fel sem kellett vennie a masik felnek, eleg volt csorgetni es bumm. De vegulis orulok hogy megoldodott.

Telenor carrier bundle 39-ről 39.5-re emelkedett.

Szerk.: de VoLTE support továbbra sincs. :joy: Szánalom.

1 kedvelés

i11-n eddig jól szuperál a beta. Ahogy olvastam a ram menedzsmentet sikerült almáéknak helyrehozni valamennyire, ez észre is vehető… viszont Yeeligh okos izzót nem tudom az Otthon alkalmazáshoz hozzáadni (ez csak a 13.3 óta van jelen - de már jeleztem mind az Apple mind a Xiaomi-Yeelight fejlesztői felé).

Az izzókat most nem tudom kipróbálni, de például a robotporszívónál már nagyon rég óta ott van az inaktív HomeKit ikon… Azt nem tudom, hogy ever fog-e működni.

Alapvetően az izzónak működni kéne, de amikor kapcsolódni próbál az izzóhoz akkor csak pörög és nem történik semmi. (13.2 alatt tökéletesen működik)

2 kedvelés

Én azt nem értem, hogy követhetik el ugyanazt a hibát 1 évvel később? Sőt, ha már egyszer sikerült megoldani akkor ugyan most mi lehet az akadálya, hogy nem megy. Mert a hiba teljesen ugyanaz sőt a megoldás is ugyanaz (4g kikapcs). Jövőre ugyan kiket fog érinteni ios14-el? 🤷🏻

amit te felhasználóként látsz, az nem jelenti azt, hogy az egészet kiváltó ok is ugyanaz.

Azért kísértetiesen hasonlít, de persze lehet más is, de az is biztos, hogy meg van a megoldás rá. Ha lenne egy Apple Store Magyarországon biztos másként állna a dolog mert sokkal több ember állna ott és reklamálna, telefonálni nem nagyon szeret senki ügyfélszolgálattal, napokra meg leadni a telefont meg megint nem a legkedveltebb megoldás. Kevés reklamáció jut el hozzájuk szerintem ezért nem is sürgetik.

A hálózat eldobásával kapcsolatban lenne egy észrevételem! A probléma nem csak a hálózat függő készülékeknél létezik? Nkem gyári független xs készülékem van és nem tapasztalom a problémát!

Nem, az enyém független!

Nekem független a készülék és mégis eldobja a hálózatot…

Legutóbbi jelentkezésed óta volt eldobás a 13.3 béta 1 esetén?
Milyen szolgáltatónál vagy? Mi a carrier bundle száma?

ha elolvastad a hozzászólásokat az erről a hibáról szóló cikkeknél, láthattad, hogy van, akinek a 4G letiltása vagy a VoLTE bekapcsolása sem oldja meg. tehát nincs olyan megoldás jelenleg, ami kivétel nélkül mindenkinél orvosolja.

Vodafüggő iPhone 8 Plusom van, 13.2
Nekem is fennáll ez a probléma, dobálja hívás után a hálózatot. Nem segít semmi azonkívül hogy 3G-t kell használni. Sajnos azt veszem észre hogy ez a GPS-re is nagyon romboló hatással van!
4G-re kell váltani ha navigálni szeretnék. Felháborító tényleg!

Valaki beszélt már szolgáltatókkal?
Ha igen ők mit mondtak?

Nem, nem volt!!! Telenor 39.5

itt írtunk arról, hogy milyen információt kaptunk az egyik mobilszolgáltatónál dolgozó forrásunktól erről:

Innen üzenem a kedves Apple Ügyfélszolgálatnak, hogy értjük, hogy ez a cikk ez nem hivatalos de nincs más hiszen az APPLE NEM ADOTT KI SEMMILYEN INFORMÁCIÓT SIMÁN HÓNAPOKRA CSERBENHAGYTA A FELHASZNÁLÓIT!!!

de innen hiába üzened az Apple ügyfélszolgálatnak, mert a Szifon.com egy független híroldal, nem állunk kapcsolatban az Apple-lel.

ha az Apple ügyfélszolgálatának akarsz üzenni, azt így teheted meg: https://apple.com/hu/contact