Elérhető az első iOS 13.3, iPadOS 13.3, tvOS 13.3 és watchOS 6.1.1 béta

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/11/05/elerheto-az-elso-ios-13-3-ipados-13-3-tvos-13-3-es-watchos-6-1-1-beta/

Az Apple elérhetővé tette az iOS 13.3, az iPadOS 13.3, a tvOS 13.3 és a watchOS 6.1.1 első fejlesztői bétáját. A szoftverek a megszokott módon a Szoftverfrissítés menüpontban telepíthetőek az érintett készülékeken. A macOS Catalina esetén eddig nem érkezett újabb build. iOS 13.3 beta 1 és iPadOS 13.3 beta 1 A build verziószáma 17C5032d. Ha…

Ez a verzió hivatott a hálózateldobási probléma javítására?
Van valaki akinek ez megoldotta ezt a korábban fennálló gondját?

Arról jelenleg nincs információ, hogy ez a verzió bármit is javít-e a hálózateldobási hibán, vagy sem.

Akkor marad a csodavárás…

Esetleg egyeztessetek házon belül hátha mégis ez volna az…

a kettő nem zárja ki egymást.

Tőlem lehet akár 13.2.1 vagy bármi csak oldja meg végre a problémát mihamarabb.

Tapasztalatok?

nincs tapasztalatom vele, mert nem érint a hálózateldobás.

Akkor feláldozom magam :wink: megy fel

Mi a ráktól van az hogy nem mindenkinek van valamilyen hálózateldobási problémája? vagy nem érnek el vagy nincs internet. De ha ez egy bug mitől nem jelentkezik mindenkinél? baromi kiváncsi lennék az okokra…

Nekem az elején volt párszor. Majd 13.2 -ig semmi azóta használhatatlan a teló csak 3G-be működik ott meg a net a kaki.

En nalad tovabbra is a DSDS miatti parat latok. Net csak az egyiken van bekapcsolva? Celszeru az egyik simet visszabutitani 2G-re vagy 3G-re. Ha pedig folyamatosan webradios streamet hallgatok, akkor nalam a masik sim elerhetetlen addig. De ez teljesen normalis mukodes.

De mi értelme van akkor nnak hogy be lehet kapcsolni mind a 2 netet ha nem működik. Egyébként csak az egyiken van net és nálam inkább az a probléma hogy ki sem csörög mert olyan mintha használnám az egyik simet telefonálásra de net az álltalában van ha kimegyek és nem vagyok wifi közelben akkor megy a 4G. A páromé szarakodik a nettel

Nálam a 13.2 óta annyi van, hogy ha van egy picit hosszabb hívás akkor hívás után 1 térerő pöcök lesz majd kiírja, hogy no service. Hívást tudok indítani és akkor ki is írja, hogy Telenor de abban a pillanatban ahogy lerakom 1 pöcök és 5-6 sec után No service felírat meg az SMS-ek, hogy volt nem fogadott hívás Na ilyenkor jön az ingerküszöb, hogy földhöz vágd.
Innen üdvözlöm az Apple Supportot akik a beszélgetésünk alapján olvassák ezeket a hozzászólásokat. És csak halkan jegyezném meg, hogy ebben a pillanatban csúszót szét a VEGA20-as videókártya képe egy pillanatra mert még mindig nem volt képes megcsinálni ezt (se) az Apple.

Ez így néz ki amúgy ha valaki VEGA20-as gép vásárlásán törné a fejét kezdje el szokni: https://imgur.com/gallery/NXyXcKr

Hat én nem tudom de nálam se xs-en se 6s-en nem jelentkezett egyszer sem ez a hálózat probléma

A post was split to a new topic: Ismeretlen, afrikai forrású hívások, tucatjával?

Biztos rosszul fogom 13.2-óta … :smiley:

Sziasztok. 3 hosszu het utan vegre a hivaseldobas ugyem vegere ertem. Mivel nalam egyik ajanlott beallitas sem segitet, sem ios frissites stb., igy vegul vissza vittem a keszuleket (ip 11 pro) reklamaciora az iStores-ba. Ahol 5 nap utan azt a valaszt kaptam, hogy minden rendben van, hibatlan a keszulek. Meg is lepodtem, mivel eleg tapasztalt user vagyok, tudtam hogy mindent megprobaltam es nem segitett. Szoval elmentem a keszuleker es meg ott rogton leprobaltam. Termeszetesen ugyanugy hibasan mukodott. Az illetekesek szeme lattara probaltam ki, igy valos idoben tapasztalhattak a problemat. Igy ujra ott kellett hagynom tovabbi tesztelesre. Eltelt a kov. het es megint hivtak, hogy nincs vele problema, kapcsoljam ki a VoLTE-t es jo lesz. Tehat ujra elmentem a keszuleker, es most mar eleg ideges allapotban. Egyenesen az uzletvezetot kertem, es elmagyaraztam neki a dolgokat. Mire vegre felfogtak, hogy nem tudok telefonalni egy rohadt draga telefonnal, es vagy ad egy uj keszuleket vagy a penzemet vissza. Megigertek hogy most mar egyenesen az Apple-vel fogjak intezni, es gyors ugyintezest igertek. Szoval 3 het utan kaptam egy uj keszuleket, es vegre elismertek, hogy hibas a keszulek es jogosult vagyok a cserere. Mindez az egyik Szlovakiai iStores-ban tortent. Tehat nemtudom kijelenteni hogy igy mukodik mindenhol. Az uj keszulek tokeletesen mukodik.

igazából szerencséd volt azzal, hogy az új készülékkel nem tapasztalod a hibát, mert másoknak még ez sem oldotta meg, ugyanis nem hardveres, hanem egy több dologból összetevődő, szoftveres hibáról van szó, ami bármelyik készüléken előfordulhat.

Egyébként abból a szempontból is szerencsés vagy, hogy kicserélte az Apple, mivel amikor elkezded használni a készüléket elfogadod az ASZF-et, hogy szoftveres hibára nincs garancia, tehát nem kellett volna kicserélniük. Nyilván szerencse hogy még meg is oldotta. :smiley:

Az már egy másik tészta, hogy az Apple ilyen hibát hetekig benne hagy a készülék szoftverében, ez szerintem megengedhetetlen.