Elérhető az első iOS 13.3, iPadOS 13.3, tvOS 13.3 és watchOS 6.1.1 béta

Azért üzenem innen mert mint kiderült a tegnapi beszélgetésem során a Support olvassa a cikkeket és a hozzászólásokat!!! Csak azt mondtam, hogy a Fórumon és a Supportos már úgy folytatta, hogy azért mert a Szifon.com megírta… ő is olvasta…

1 kedvelés

Több mint 10 éve használok Apple termékeket de ennyit még nem szívtam velük mint mostanában. Kritikán aluli amit az Apple letesz most a szoftverek és hardverek terén. Például olyanok voltak, hogy az Apple Support segítségével se lehetett felrakni a Catalinat, a Mail-be Gmail fiókot felvenni. A VEGA 20 problémák, a side Car-al megjelenő wifi (ping) problémák (több gépen próbáltuk). Jelenleg óránként 1% merül az MBP aksija Sleep-ben (nincs rá megoldás). Talán, ismétlem talán a hálózat eldobás most megoldódik a telón.
És a hardveres problémákat: Az elöző laptopból az alja maradt minden mást cseréltek (több lépcsőben). 2x kijelzőt (poping noise és kékülés), alaplapot (port halál az egyik javítás után), akkumlátor mert felpúposodott (emiatt topcase, touch-pad és bill csere egyben). (A csere idejére nincs cseregép…)
A telóban aksi csere amit az Almárium csak úgy volt képes, hogy 2 helyen letolta a színterezést a telóról ahogy szétfeszítették… Vicc az egész…

Arra nem is gondoltál, hogy a supportos is használhat iphone-t és mivel gondolom magyarul beszéltél vele talán magyar is az illető, akkor meg miért is ne olvashatná a szifont? Ettől még nem a support olvassa feltétlenül, hanem csak akivel beszéltél és lehet ő nem tolja eléjük, hogy ennyi embert érint a probléma, gondolom nem ez a módja, ezért hiába is tenné talán, mert a hívásokból kell neki továbbítani adott helyre a jelentett problémákat. Amilyen az apple a hivatali vonalon, hát gondolom betartják és be is tartatják a protokollt. Bár én mikor beszéltem velük, akkor aki fogadta a hívásomat, teljesen jól állt a dologhoz és akihez irányított az is, szóval nekem eddig teljesen pozitív velük a tapasztalatom.

Ha egy Supportos szív az nekünk szerintem jó. Akkor lesz hibajegy bőven :smiley:

Nem a kedvességgel van bajom, hanem azzal, hogy nem tudnak megoldásokat… Persze ha el van cseszve a szoftver akkor nincs megoldás amíg meg nem csinálják. Az meg az anyacég szégyene, hogy itt ennyi ember szív a telefonjával…

1 kedvelés

Én ezt egyébként tökre megértem, és átérzem, de hát mégis ezt használjuk… Ha nagyon sz@r lesz akkor elmegyünk másik céghez, de jelenleg ott se jobb a helyzet, mondjuk lehet telefonálni :joy::man_shrugging:t2:

Kivéve amikor a droid nem fagy le v indul újra beszélgetés közben pl egy S10 esetében is (előtte az S9 detto) hát nem 1x fordult elő az ismeretségi körömben, de ők is kitartanak mellette, ez van.

Tegye fel a kezét aki szereti bevallani, hogy rosszul döntött :slight_smile:

:raised_hand_with_fingers_splayed: Nem szeretek rosszul dönteni, de bevallom ha rossz volt! :grinning:

Nálam a public 13.2-ben nem megy a nagyító (szöveg utólagos javítása), ebben nem tudja vki már ok? Köszi

nincsen nagyító az iOS 13 óta.

Ok köszi (pedig az tök jó volt…:-/)

Hibákat hetekig hagynak bene? Én inkább IOS esetén hónapokat mondanék, macOS-nél meg akár éveket.

Ezzel a hibával kapcsolatban (sem) ér sokat az Apple Care customer call support.

Sajnos ez azért van, mert az egész Apple Care call supportnak ilyenek a folyamatai, amilyenek. Gyakorlatilag egy hibára az egyik esetszám olyan, mint a másik, csak archiválják. Nekem elmondták, hogy csak alapszintű kérdésekben tudnak segíteni. (beragadt Apple id újraaktiválása, eszközök újraindítása, stb.) semmi több. A felső szintű támogatás sem tud sokkal többet tenni.

Valaki tapasztalt üzemidő javulást a bétával? Sajnos a watchOS 6 1-1,5 nappal vágta meg az üzemidejét az órámnak. Ma már mindennap töltöm, eddig elég volt 2-3 naponta feltöltenem.

13.2-nél probléma volt, hogy nem frissített az app store. Ki-, bejelentkezés használt néha.
Egyelőre úgy tűnik javult.

Memóriamenedzsment szerintem továbbra sem jó. Nem csak 3rd party app-oknál, de az App store-t is örökké nulláról tölti. Kicsit kezd androidosodni a helyzet.
13.0 környékén hetekig kilőtte a Tidal-t, pár másodperccel a szám pause után. Tidal frissítés megoldotta időlegesen. Most megint nem tűnik tökéletesnek.