Elérhető az iOS 12.1, a watchOS 5.1 és a tvOS 12.1 első béta verziója

6s minden hibátlanul működik, olyan gyors mint a villám. Végre úgy működik egy iOS rendszer, ahogy azt megszoktuk tőle.

Na vagy csináltak vmit fű alatt apple-éknél, vagy a kismanók tették, de az éjjel 1xcsak vmitől felment a beta, pedig már az utolsó probának szántam és eddig rendesen teszi a dolgát.

Sziasztok! A mérést hogyan lehet előcsalogatni?

a Mérés app csak iPhone 6s és újabb készülékeken érhető el, mert az AR is csak azokon működik.

nekem is hasonlo a gondom. (i6) elvileg le van toltve a frissites, de mikor a telepitesre nyomok, homokorazik (telepites folyamatban), aztan jon egy push, hogy hiba tortent a telepites kozben. majd megint kek a telepites gomb.

Az utolsó alkalommal töröltem a letöltött frissítést és utána restart majd kezdtem elölről letöltés és telepítés. Akkor végigfutott, most már hasít a 12.1beta . Sztem próbáld ki így hátha bejön.

Másnál is hangosabb lett a jelzőhang ill billentyűhang? Full minimumon van, de üvölt mint állatok.

Tudom, beta, hibajegy. :nerd_face:

Sziasztok!

A következő lenne a problémám/kérdésem(iphone 8):
Még az ios 12 béta kezdetekor, feltettem a bétaverziót ami egészen az IOS 12 megjelenéséig kísért.
Ugye a verziószáma megegyezett a rendes 12-vel. Most akkor csak úgy tudok rendes verzióra átállni ha visszateszem 11-re majd ráfrissítek 12 re?(adatvesztéssel)
Mert én valamit frissítettem/visszaállítottam, de most dobta fel frissítésre az ios 12.1 bétát, akkor gondolom bétaverzióm van…
Mos várnom kéne az ios 12 újabb verzióinak megjelenésére, hogy tudjak adatvesztés nélkül frissíteni? Vagy mi a teendő? Hogyan tudnám a 12 bétám kicserélni, ha egyáltalán az…

Előre is köszi a választ, és bocsi ha érthetetlen voltam.

Ha a GM-et tetted fel (száma 16A366), akkor az a végleges verzió, nincs vele teendőd. Ha nem akarsz tovább beta tesztelő lenni, töröld le a profilt. Azért dobta fel az új beta-t mert még fent van a profil.

Nagyon köszi, ez a verzió van fent igen. A béta profilt töröltem már, az általános beállításokba pár napja, még is ma dobta fel, hogy frissíti a 12.1 betat…

koszi, de nem segitett. :disappointed:

Kikapcsolás megvolt?

Csináltam. Mikor néha rámegyek a frissítésre kiadja 1-2x de amug meg nem. Nem tudom , hogy most mivan…

Nekem az a gondom akadt hogy le töröltem a béta profit de a szoftver frissítés értesítés meg maradt :sweat_smile:

Ez nekem is hiba, de csak a watchOS-nél.

1 kedvelés

Cuki ez az automata frissítés. Véletlen fennhagytam a Beta profilt, nem is szólt, hogy van új frissítés, de egy éjszaka alatt frissítette magát. Észre se vettem volna, ha nem küld róla értesítést és nem jelenik meg a Feedback app.
Mellesleg csak nekem van az, hogy a Naptár appban fektetett módban a fél hét üres? Tele van eseményekkel, de nem ad be egyet se. Álló módban jó.

sziasztok, ebben már benne van az e-sim támogatás?

itthon jelenleg nincs eSIM-támogatás, függetlenül attól, hogy a készülékben ott van hozzá a szükséges alkatrész. a támogatáshoz valószínűleg megfelelő carrier bundle szükséges, ami legjobb tudomásom szerint szintén nem érhető még el itthon.

Hát nekem azt mondta az üfsz hogy amikor elhozom a boltból a telót ott válthatom a nano SIM-et eSIM-re, hogy maradjon üres slot-om.

az eSIM a Telekomnál tesztprogram fázisban van, és az iPhone-ok (és Apple Watch-ok) esetén jelenleg nem érhető el.

a webshopjukban az iPhone XS és XS Max termékoldalán maga a Telekom is azt írja, hogy: “Az eSIM technológia használatát egy még idén érkező szoftverfrissítés teszi majd elérhetővé”.