Elérhető az iOS 12, a watchOS 5, a tvOS 12 és a macOS Mojave harmadik béta verziója

beta az iOS😂 Én mondtam neki hogy egy rose gold-ot kaphat ha szeretne, mert néha tetszik neki az enyém… de szerinte drága🤔 Ő egyébként mindig visel karórát, én meg csak a Watch-ot amióta megvan.
Nagyon megszerettem, ahogy az Air pods-ot is.

GPS csak félig meddig javult, kb fel perc mire megtalálja a műhódokat. Stabilítást, pontosságot nem teszteltem, majd holnap. Amúgy érdekes volt ez a GPS kérdés mert a gyári Map ment, fotók mellé is pontos pozíciót mentett, viszont pl egy gyaloglás workout esetén 6km-en 1km-rel többet mutatott mint a valóság. No majd rendbeszedik még van idejük.

Nekem a GPS-el semmi bajom nem volt. Waze is jól mutatott mindent és a futóapp is.

Ha zenét hallgatok és lehúzom az Értesítésiközpontot, akkor eltűnt az animáció. Az elég klassz volt pedig.

Az órára már felkerült vkinek? Csak mert elég nagy és nálam a rátöltésre írkál ilyen 1-2 órát, kíváncsi leszek milyen lesz ha már ilyen nagy.Az elsőnél csinált hasonlókat amelyik nem volt jó.

Nekem már fent, minden rendben ment. Egyelőre mintha jobb lenne, de még mindig akadozik Series 2-n.

Az is felment többeknek is. Miben látod jobbnak?

Hát kevésbé akadozik, végre számlapon is betölti a mozgás adatokat, eddig rá kellett kattintani. Illetve már működnek a Díjjak is. Nem annyira megy simán, mint a watchOS 4, de ez minden bétánál így volt eddig.

Nálam is fentvan, szerintem kicsit jobb. Series 3.

Az enyém csak series1 mert most már megvárom míg lesz a telekomnál eSIM lehetőség hozzá és akkor ha még érdemes veszek egy 3-ast, de megvárom mit hoz az új és utána dől csak el, mint ahogy a telóval is most már kivárom mit dobnak nekünk őszre.Nem szeretek sűrűn váltogatni ha nem muszáj. Bár a multkor elém toltak egy fekete 64-es X-et 220e-ért dobozában bontatlanul, na elfilóztam, de akkor még reménykedtem az SE utódban, így nem kellett, vitte a barátom és azóta is örömmel használja.

Nekem a Waze kb 5 percig gondolkodott minden indításnál mire jelez fogott.

Már legalább nem rezeg feloldásnál (iPhone7)

Ha be van kapcsolva a bluetooth, nektek sem mutatja a bt jelet a jobb felső sarokban?

Eddig is be lehetett külön állítani ezt a harmadik Csillagászati órafelületet? Mintha eddig csak ikonból lehetett volna eljutni ide.

Sajnos mostanában sokszor fordul elő. Én már próbálkoztam újraindítással, ki-be lépéssel. Leadtam hibajegybe az Apple részére, remélem megoldják.

1 kedvelés

A telefonom nem jelzi a frissítést (be van kapcsolva az automata telepítés). Nektek hogy ment le a frissítés?

Az eddigi újdonságok, amivel @Jadeye frissítette a cikket:

Úgy tűnik, végre javította az Apple azt a hibát, ami miatt egyes esetekben nem töltöttek be a Díjak a Tevékenységek appban.

A beta 3 valahogy sokkal gyorsabbnak tűnik még a beta 2-nél is.

Az összes értesítés törlésének animációja “ruganyosabb” effektet kapott.

Az adott értesítésen való jobbról balra történő teljes húzással az adott értesítés az iOS 11-ben megszokottakhoz hasonlóan törölhető.

Az Apple Watch Számlapgaléria most már csak a Siri számlap újdonságait mutatja (korábban a watchOS 4-ben megjelent új számlapok is ott voltak).

Az iPad esetén a Hangjegyzetek új designt kapott.

A FaceTime esetén az effekt-választón finomítottak.

A CarPlay esetén már működnek az oldalsó és hátsó kamerák, mert elvben ezekkel volt probléma a korábbi bétában.

A Watch app immár megmutatja azokat a külső fejlesztői alkalmazásokat, amelyek már együttműködnek a Siri számlappal.

Végre megoldották akkor. :slight_smile:

Nálunk is volt már ilyen hiba, újra le kell tölteni a béta profilt az eszközökre és újra indítás után azonnal megjelenik.

Köszi, már is töltöm akkor. Már a GPS miatt megéri. :slight_smile:

1 kedvelés