Elérhető az iOS 12, a watchOS 5, a tvOS 12 és a macOS Mojave harmadik béta verziója

Mojave bétát megéri feltenni? Ki mit tud róla?

Újratelepítés után sem jó sajnos. :frowning:

Letöltötted újra a developer.apple.com -ról? Miután letöltötted és telepítetted gondolom újra indult a készülék.

A beta.apple.com oldalról töltöttem le a profilt.

Az a nyilvános béta, az még nem frissült, a napokban fog. Amint úgy gondolja az Apple, hogy biztonságos a további tesztelőknek.

1 kedvelés

Jaaaa, akkor ezt benéztem. :slight_smile:

Sziasztok
Jól látom, hogy a watch os5 béta 3-ból kikerült az Adóvevő?!
image

Walkie-talkie néven sincs ott?

én bármit csinálok, nem akar települni a watch-ra az új build, ios12 lejött a legújabb, profilokat újra telepítettem, de azt írja nincs frissítés. Mi lehet a gond? (series2-őn nagyon lassú a beta2, van hogy nem számolja a napi tevékenységet… stb., jó lenne a frissítés) észrevétel az új macOS 18a326g: eltűnt a grab, reméljük lesz helyette valami…

Tényleg megszűnik a feloldásnál a rezgés i7-nél?
Nekem kimondottan a kedvencem ez a funkció. Nem szeretném ha eltűnne :thinking:

Meg igen. :confused: Ezt én is sajnálom.

@sullerj nekünk a fenti megoldotta. Arra még figyelj oda az óránál, hogy a profilt az órára telepítsd, és induljon is újra. Ha a profil feltelepül, de indul újra, akkor telepítsd fel újra! :slight_smile:

Az Apple Watch offtopic át lett helyezve, innentől itt folyik a beszélgetés: Miért nincs már hivatalosan Apple Watch Series 2?

Valamit nagyon eltaláltak Cupertinoban…
Szerda hajnali 2 óta nem volt töltőn az i10 jelenleg 66%-on áll :O.

Public mikor lesz? GPS miatt nem bánnám!

már múlt hét óta van, még cikk is volt róla. https://qa.szifon.com/t/elerheto-az-ios-12-nyilvanos-beta-verzioja/

abból újabb verzió eddig nem érkezett.

Ios12-n másnál sem működik az egyéni háttér beállításánál a kép átméretezése?

Most már tudsz frissíteni. :slight_smile:

Letöltöttem a fejlesztői bétával már aznap este. :smiley:

1 kedvelés

Valaki teszteli már a Mojavet?A beta 2-nél egész jól ment ez a dinamikus háttérkép dolog de most a 3-nál megint csak álló képet mutat! A beállításoknál az van hogy ez a dinamikus kép van beállítva és hogy ehhez engedélyezzem a helymeghatátozást de az be van kapcsolva de mégsem műxik! Valakinek ötlet? Vagy mit és hol kellene engedélyezni?Előre is köszönöm!:))

a dinamikus háttérkép állókép. csak az aktuális időpontnak megfelelően a helyszín adott irőponthoz tartozó képét mutatja, tehát ha dél van, akkor a délben készült képet.