Elérhető az iOS 12, a watchOS 5, a tvOS 12 és a macOS Mojave harmadik béta verziója

Köszönöm, de a 3-as óta reggel,délben,este sőt éjszaka is ugyanazt az egy képet mutatja!Ezért érdeklődőm hogy lehet nincs meg valami plusz beállítás,ami még kellhet hogy változzanak a képek? Írja hogy legyen bekapcsolva az ehhez szükséges helymeghatározás, de ezt a beállítást nem találom!Tudnál segíteni hogy ezt hol ellenőrizzem?Nagyon köszönöm!

a rendszerbeállítások alatt a biztonság és adatvédelem opció adatvédelem fülén a legelső a listában a helymeghatározás.

Köszönöm! Minden be van pipállva, de semmi változás! Sztem akkor ez most béta hiba:(

Üdv. Másnál sem müködik a FaceTime videó mobilnettel, vagy csak én csinálok valamit rosszul? köszi

Ha Fotókban a For you oldalát görgetem lefele kilép az alkalmazásból…:-/

így tudod jelenteni az Apple-nek, hogy javíthassák: https://szifon.com/2015/01/18/gyakori-kerdesek-hogyan-kuldheto-visszajelzes-az-apple-nek/

vagy ennél egyszerűbb a készülékeden található Feedback app használata.

Ma reggel próba képpen a MAC névjegy menüpontban rányomtam a szoftver frissítésre és feldobta újra a Mojave 3-as bétáját újbóli letöltésre!:))Lehet, hogy javítva újra kiadták a beta 3-at?

De úgy tűnik, hogy a dinamikus háttér működési problémát nem orvosólta:(((

Majd esetleg a következő bétában. :slight_smile:

Igen bízom benne!:))) Viszont Iphone estén a következő érdekességet vettem észre az új verzió esetén 6S! Normál módon nem jelzi, hogy az App Store-ban, hogy új frissítések lennének a telepített alkalmazásokhoz! Ha csak simán beléptem és rámentem a frissítések fülre úgy sem.Viszont valamelyik nap csak úgy teljesen újraindítottam a telót, majd egyszer csak feldobta, hogy van 5 új frissítésem! Utána már tudatosan indítgattam újra a telót és mindíg akkor jelent meg, hogy van 1-2-3 új frissítés. Másnál is jelentkezik ez a jelenség?

Megjelent a Mojave beta 4!

Sziasztok! Kis segítséget szeretnék kérni, hátha valaki már találkozott ilyen jellegű problémával. IOS 12 beta3-ra frissítés után, és iPhone X készülékről van szó. A probléma, hogy a figyelemérzékelő funkció bejövő hívásnál nem halkítja a telefont. Esetleg tudtok erre megoldást, vagy egyéni hibával szembesültem? Köszönöm a segítséget!