Elérhető az iOS 13, az iPadOS 13, a macOS Catalina és a tvOS 13 nyilvános béta verziója

A fizikai scroll gombos bt-s egérrel is jól megy valóban. amikor elvesztette a sckollt, akkor az egér ki-be kapcsolása után visszajött. így legalább van harmadik gomb is, így egyenlőre marad ez az egér a tesztre. de lehet érdemes lesz venni egy sokgombos egeret… :wink:

3GS-re hogyan lehet feltenni az iOS 13 bétát? :slight_smile:

Nekem is fent van, SE-n, jónak tűnik, egyedül annyit találtam, hogy az autóban BT kapcsolaton a kontakt / hívás lista letöltés hibára fut (előtte OK volt és USB-n most is OK CarPlay-en) ill. hogy az Időkép Widget nem frissül (gondolom App update-ek is kellenek majd…). Amúgy a CarPlay fejelsztés király lett… Gondoltam előveszem az Apple térképet, hátha nem olyan magyartalanul beszél már a néni (“fordulj jobba A/Z xy utcába”) de nem, marad a Waze / G. Érdekes a Dark mód is, végre van, de kicsit olyan szokatlan, mondhatni Androidos feeling (mert ott ugye bármit lehet (ami nem feltétlen előny bizonyos szepontból)), de ettől még jó csak szokni kell inkább (Mac-en is jó). Szóval összességében jónak tűnik :slight_smile: Ja és a képernyőkép megosztás fejelsztés is tetszik… Az örök gondom (flatdesign) sajna maradt, de majd egyszer…

Lemented az ipsw-t, rámásolod egy pendrivera és ráteszed a kijelzőre!

Szigorúan szobahőmérsékletnél 20% humiditással, DFU modeban.

1 kedvelés

Sziasztok , akár hogy probálom csatlakoztatni az apple egeret nem megy sajnos.

Nekem sem. Leválaszotottam az imac-ről, ki-bekapcs, semmi :frowning:

…BT autó / Időkép widget megjavult némi reconfig után…

Vagy sok képernyőképpel akár. :grinning:

…ne rontsd el az iOS 6-ot vele… :slight_smile:

Lapváltás animáció kicsit laggol, ezen kívül eddig OK minden.

Sziasztok!Nálatok is eldobja a mobil hálózatot, vagy ez csak nálam jelentkezett?

Messagesben ezt az animoji erőltetést nem értem, hogy minek kell az emojik elé odaragasztani. Ez nagyon idegesít. A dark mode iránti vonzalmat eddig se értettem, így, hogy ki tudtam próbálni még annyira se, de ezt legalább nem nyomják a pofámba.
Az iPades funkciók baromi jók.
Bugok azok vannak szép számmal, napi használatra senkinek se javasolnám. Jelentem őket, aztán majd megoldják.

Nekem iPhone 7 Plus-on minden szuperül fut, kivéve, hogy ha néma profilban van a telefon, akkor a médiának sincsen hangja. Egyébként teljesen használható :slight_smile:

Ez korábban is így volt. Külön fel kell tekerned a hangerőt némított módban, ha hangot akarsz…

Hi!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezni de hiába bököm a beviteli mezőt nem ad billentőzetet(nem aktiv beszurni se tud) csak ha nyomok egy ‘entert’ dob egy hibát(error mer nemtod a neved bakker) ééés lám aktiv!
ezt eddig nem tapasztaltam.
A barátok és eszközök keresése jól öszevonódott, majd mexokjuk DE…
hogyan lehet frissiteni? percekig nem frissül hiába lépkedek ideoda, környilacskát meg nem lelek…
A Parancsok megjavult! Siman lecserélődöt(feltelepült egy új, ugyanazon a néven és ikonnal, az oldalmenüben meg az új átvette a Parancs-noksagot. Okozva némi galibát, mert az eddig az Egészség appba küldött adatok eltüntek(meglettek amikor töröltem a régi Parancsokat és rákérdezett milegyen az Egészség adatokkal :wink: )

Van egy Amazfit Bip órám amire az értesítések sehogy nem akarnak kijönni, bármit csinálok is, viszont ami érdekes, hogy eddig az óra által mért pulzusomat nem akarta megenni az egészség app, de most megeszi azóta a mifit-ből. Más hibát nagyon nem tapasztaltam iphone x-en. A dark módot pedig imádom. A swipe billentyűzet még nincs benne a bétában, vagy csak én nem találom sehol?

Tudja valaki hogy lehet kikapcsolni az iphonet?:smile: Kikapcsolo gomb megnyomasakor a voice control jon elo es ugy nem lehet kikapcsolni.

Eddig hogy kapcsoltad ki? :exploding_head:

Most vettem az xs-t es meg nem volt rajta ios13! Elotte 6s-em volt es azt a kikapcsolo gombbal!