Elérhető az iOS 13, az iPadOS 13, a macOS Catalina és a tvOS 13 nyilvános béta verziója

X-től felfelé változott a “tánc”: hangerő fel, le majd kikapcsoló gomb…

Vagy menüből: Beállítások - Általános - legalján Kikapcsolás.

@GsprFrnc: lenyomva tartod a hangerő fel vagy le ÉS bekapcsoló gombot, és feljön a csúszka.

@Burgatshow: az a gombnyomássorozat úgy reset lesz. :wink:

De tök jó, én mindig azt nyomtam… :sweat_smile:

Xs-en a hangerő le + bekapcs gomb a nyerő a kikapcsolashoz

Feltoltam a 13-at egy 6s re idáig a sebesség szerintem nem változott a funkciók viszont egész jónak ígérkeznek. Viszont az aksit rántja rendesen. Pedig SIM kártya sincs benne meg nem sok minden fut rajta.

igazából mindegy, mert bármelyik hangerőszabályozó gomb és a bekapcsoló gomb nyomva tartására feljön a kikapcsolásos csúszka.

Ez érdekes, mert a párom SE-én gyorsabb is és az akkuidő is kb azonos mint előtte a 12.4-en volt, vagy az elődein.

Lenne egy olyan kérdésem, hogy bár jónak tűnik a 13, de azért a 12 persze már stabilabb volt, szóval fent azt írjátok, hogy iTunes / 12.3.1 vagy 2. Backup-ot természetesen csináltam a 13 előtt, de nekem már a 12-ben is fent volt a béta profil, ergo a backup 12.4-ből származik. Így is vissza menne a backup, ha esetleg mégis úgy döntenék? Köszi

A backup nem megy vissza kisebb verzioszamra, mint amin keszult. Tehat 12.4-es backupot csak >=12.4-re tudsz visszaallitani. Tehat 12.3.1-re csak olyan backup megy vissza, amit 12.3.1 vagy regebbi rendszer alatt keszitettel.

Öcsémnél xs max-on az van, hogy őt senki nem tudja hívni, jön a hang, hogy a hívott szám pillanatnyilag nem elérhető, ő viszont bárkit tud hívni. Nálam 6s plus-on semmi hiba eddig, minden redben működik

6s-en nem használtam a telefont, mobil hálózat nincs mert nincs benne SIM, csak wi-fi és az értesítsek is ki vannak kapcsolva Így másfél óra alatt 6 %-ot merült. De ha elkezdem nyomkodni rohamosan merül. Eredeti aksi van a telefonban ami még 100%-os. Ja és eléggé laggol is a rendszer.

Nem lehet, hogy csinal kozben valamit? Photo Library felsolgozas? Stb? Ha fejleszto vagy akkor Xcodeddal meg tudod nezni.

Nem vagyok fejlesztő sajna de nincs a telon se kép se semmi üres a telo

Akkor csak ugy leírnám és senki ne sértődjön meg, mert fölösleges.
Ez egy beta2 rendszer a public is és a megjelenésig lesz még belöle talán 10-12 is, ergo fölöslegesen hasonlítgatjuk stabilitásban egy 3. főverzós IOS-hez (12.3) vagy az az utáni beta-khoz.
Fikázni meg pláne értelmetlen, mert akkor egy szó nélkül vissza kell az oldalon leírtak szerint a régit és használni tovább, esetleg ha le tudja írni értelmesen a supportnak mik is voltak benne a bugok (az a rendellenes működése vminek, v nem működése) akkor azt tegye, de nem kötelező.
Arra viszont a kutya sem kíváncsi hogy a beta2 szinten lévő, majd őszre megjelenő IOS13-at bármiért is fikázza itt bárki, mert mint írtam az egy teljesen értelmetlen balga dolog lenne jelen állás szerint.
Ja akinek nem inge ne vegye magára, ezt mindenki érzi remélem akire vonatkozott, ha mégsem azon nem csodálkozom. :eyes:

1 kedvelés

Nem tudom kire gondoltál mondjuk én nem is veszem magamra mivel tudom hogy ez még csak a kezdet csupán csak tapasztalatot írtam nem fikázást. Valaki írta hogy már most jól üzemel én meg írtam hogy miket tapasztaltam.

Koszi a valaszokat kikapcsolassal kapcsolatban. Uj az xs es azt gondoltam az ios13-ba valtoztattak es nem a telon

Tapasztalt valaki olyat, hogy az app store mobilnetről nem használható, csak wifi-vel ? Csak forog a töltés ikon akár percekig is, de semmi más nem történik. Iphone 7.

Nincs kikapcsolva esetleg az adatforgalomnál az AppStore?

Igen azt tudom, hogy a backup-restore csak adott verziók között megy, de akkor előbb fel kell tenni a 12-es béta profilt és akkor az iTunes letölti a 12.4 bétát DFU-ban? Ebben nem voltam biztos…

Visszatöltöd iTunes-szal az utolsó hivatalost (hagyod új telónak) és utána a safarival keresel egy oldalt ahonnan letöltöd a 12 beta profilt, telepíted és simán OTA rátolod az utolsó 12 beta-t arra mehet rá a mentésed.