Elérhető az újabb iOS 13.1, tvOS 13 és macOS Catalina béta, illetve az iOS 13 GM, azaz kiadásra szánt változata

Emberek! Jövő héten jön a hivatalos iOS13!
Nem hiszem el, hogy nem bírjátok kivárni!

Nem vagyunk egyformák, én mindig előbb föl szoktam ilyenkor rakni…. Két olyan funkció van ami miatt nagyon várom, az egyik a dark mód, másik meg ez az intelligens töltés …Mindazonáltal nem álltam volna neki ennek az egésznek, hogyha tudom hogy így van ahogy, csak reggel megláttam hogy kijött a gm, gondoltam gyorsan feldobom😅

De az release notes irja ezt, azt pedig mindig celszeru elolvasni.

Én feltettem az iOS 13 GM-et iphone x-re.
Nem tudom másnál is van -e probléma a program bezárásnál volt hogy nem akarja bezárni mikor kilövöd , illetve emoji készítésnél szaggat rendesen.
Egyénként iTunes betollazással nem Tudtam megcsinálni 3uTools nevű programmal tudtam frissíteni nem is gondoltam volna.

azért nem tudtad megcsinálni, mert a fejlesztői központban az Apple leírja, hogy vagy az Xcode 11-nek kell fent lennie a gépeden, vagy a macOS Catalina bétájának – éppen azért, hogy ezzel is korlátozza a cég azt, hogy fejlesztők használják csak a fejlesztői bétát.

1 kedvelés

Reggel raktam fel a 13gm-et recovery módból indítva. iTunes lekapott egy kisebb frissítést, utána iPhone le kell venni a kábelről, iTunes újraindítani és szépen betallozni a letöltött gm file-t. Macos és Xcode béta sem kell hozza. Annyi, hogy telefonon gyalul mindent.

Nálam semmi baj a gm-mel XS. Igaz én főverziót csak tiszta telepítéssel rakom fel, nem frissítéskent.

Baloghadam, ami ugyanaz mint a gm. Akkor meg minek várni?

akkor te restore-t csináltál, nem frissítést. a frissítés nem töröl semmit.

Windows 10-ről nem is lehet feltenni az iOS 13 GM-et?

hivatalosan nem. nemhivatalosan pedig fentebb már említették a 3utools-t, de mi azt nem használjuk, így nekünk nincs vele tapasztalatunk. viszont pár nap még a hivatalos verzió, amivel már nem kell vacakolni, tehát azt már érdemes lehet megvárni.

köszi, de sajna BETA fent volt és inkább felteszem a GM-et, ha már végre van hivatalosan is 13-as rendszer :smiley:

a GM még nem hivatalos. hivatalosan majd szeptember 19-én lesz csak.

de ugyan azt a verziót kapjuk meg, 19-én is, mint a GM, nem?

ez akkor fog kiderülni, amikor az Apple kiadja.

A 13.1 beta 3 amúgy már OTA frissítésként már elérhető? Csak mert hiába kattintgatok, azt írja hogy sz én szoftverem naprakész. És 13.1 beta 2 van a telefonon csak…

fent van a béta profil?

Igen, fent van a telefonon.

Jó hogy kérdezted, MOST van fent, és már szedem is a beta 3-at. Múltkor legyalultam a telefont, a 13 beta iTunes-on keresztül lett betallózva IPSW fájlból, ne kérdezd hogy települt akkor a telefonra, mert ez nekem most eléggé alkonyzóna :smiley:
A lényeg hogy megoldódott ez a probléma, ami még zavar, hogy iCloud miért nem szinkronizál 10.11.6-os iMac és a telefon között könyvjelzőket, olvasási listákat? Mindent szinkronizál, kivéve egyedül ezt nem.

Tisztában vagyok vele, hogy ugyan a GM verzió, csak itt szenvednek az emberkék, hogy nem jelzi, meg nem megy fel…Jövő héten gond nélkül fel fog menni mindenkinek az iOS13