Elérhető az újabb iOS 13.1, tvOS 13 és macOS Catalina béta, illetve az iOS 13 GM, azaz kiadásra szánt változata

Jött frissítés az ituneshoz így már gond nélkül felmegy a GM

1 kedvelés

Köszi a tippet! :slight_smile:

#lazyweb

Tudom, hogy valószínűleg ez a kérdés már előfordult valahol, de meg szeretném kérdezni, hogy ha feltettem a legújabb beta-t, de nem akarom visszatenni a 12-t azért, hogy a hivatalos 13-ra frissítsek jövő héten, akkor ugye meg kell várnom az iOS 13.1 hivatalos verzióját, hogy a telefonról, a szokásos módon frissítsek, ezzel kvázi felülírva a mostani 13 betát, ugye? Előre is köszi!

Akkor valószínűleg olvass vissza, mondjuk a cikket kezdésnek.

Sziasztok! Szeretnék Tőletek egy kis segítséget illetve infót kérni egy nálam jelentkező problémáról. A legújabb nyilvános bétát (IOS 13.1 illetve iPadOS 13.1 )használom 2 készülékemen, (iPhone X, iPad 6.gen) a hiba a következő. Appstore alkalmazás letöltés és frissítés nem indul. Mindkét készüléket roaming módban használom, mivel külföldön tartózkodom. Roaming mód bekapcsolva, alkalmazás letöltési korlát kikapcsolva, (bár tudom, roaming esetén minden alkalommal felugrik a letöltést megerősítő ablak. Itt a letöltést választom, az ablak bezáródik, de a letöltés illetve frissítés nem indul. Már próbáltam újraindítást, alacsony adatforgalmú mód kikapcsolást, hálózat újra csatlakozást… egyik sem segített. Wi-fi hálózaton minden rendben működik. Esetleg találkoztatok hasonló problémával? Küldtem visszajelzést Apple felé, csak talán így hamarabb sikerül orvosolni. IOS 12-nél rendben volt mindkét eszközön. Kb. az IOS 13.0 nyilvános béta 4 óta használom, de eddig nem változott a helyzet. Előre is köszönöm az ötleteket, infókat. Szép napot mindenkinek.

béta. annál bármi lehet. várhatóan nem nagyon tudsz mást tenni, mint megvárni az Apple visszajelzését a hibajegyedre.

Rendben, azért köszönöm!