Elérhetővé vált az Erste banknál is az Apple Pay!

már van arról is közben cikk. :wink:

Szuper! (A kommentemmel egyidőben jelenhetett meg, amiatt nem láttam) :blush::+1:t2:

Megrendeltem a 3d sms-t, kaptam is egy megerosito uzenetet a baktol, hogy aktivaltak a 3d sms-t. De azota sem tudom regisztralni a kartyamat a walletben, nem ad ki mast , csak hogy hivjam fel az Erste bankot… :frowning:

kva otp bekapcsolhatna a visat, foleg h a lejart kartyak helyett mar azt kuldenek.

és felhívtad őket?

15x próbáltam betenni a kártyát, mindig csak a telefonos aktiválást ajánlja. Hívtam a bankot, rajta van az 3D sms szolgaltatás a kártyámon, még sem megy…

az Erste azt írta, hogy nem csak a 3D SMS-ben érkező kóddal, hanem az ügyfélszolgálatot hívva is lehet aktiváltatni. de ebben rajtuk kívül más nem fog tudni segíteni, ezt velük kell lebeszélni.

Üdv!

Két ERSTE kártyám van. Mastercard és Maestro.

A Maestro gond nélkül ment sms-el az aktiválás azonban a Mastercard csinálta a fenti hülyeséget.

Felhívtam az ügyfélszolgálatot.

A diszpécser szerint „kis hiba csúszott a kommunikációba”

Az van, hogy Mastercard kártyáknál csak nyolcadikától fog működni a rendszer, mert nem tudtak időre megállapodni a Mastercardal.

A Maestro kártya gond nélkül megy, meg ezek szerint a VISA is, a Mastercardra még várni kell.

az derék, mert ezt még a ma reggeli sajtótájékoztatón sem említették, hanem azt mondták, hogy mindhárom kártyatípussal megy.

Ez nettó hülyeség, feleségem telefonján itt virít az aktivált MC.

Szerintem simán csak nem bírják az iramot.

Szerk. sok: a Maestro egyébként MasterCard.

Na ja a szokásos ügyfél szolgálatos hülyeségek. Nem tudják mi az ok és kommunikálnak vmi terelőt addig is, hogy nyugodjanak meg az ügyfelek. Mindenhol ez van sajna.

Nekem sem a Mastert sem a Maestrot nem engedte… :unamused:

A fiam családi csoportban megosztva használja Apple ID-jával a regisztrált bankkártyámat. A 8-as telefonján beta iOS 13 fut. Ma próbálta a walettben regisztrálni az ERSTE VISA kártyáját, de az az üzenet jött, hogy iCloud fiókja nem használható Apple Pay fizetéshez.

További infó, hogy nekem gond nélkül sikerült a kártyaregisztráció.

Találkozott már valaki ezzel? Mi lehet a megoldás?

Előre is Köszönöm a tippeket, segítséget!

a családi megosztásban a gyerek státuszú/életkorú user esetén korlátozottak a lehetőségek.

1 kedvelés

Köszönöm,

felhívod reggel az Apple ügyfélszolgálatot és ott közösen az ügyfélszolgálatossal modósítod a gyerek születési dátumát hogy 16 éves legyen és akkor menni fog. Annyi hogy nekünk a lányomnál csak úgy engedte hogy pl május 24-én telefonáltam és a születési dátumát arra állítottuk hogy május 25-én legyen 16. mert valami oknál fogva nem engedte hogy 2003 május 24-et írjunk a dátumhoz. de másnap amikor átfordult akkor már hozzá tudtuk adni a kártyát és az appleid.apple.com oldalon akkor már te is tudod szerkeszteni a dátumát de amig nincs 16 addig csak az Apple ügyfélszolgálattal együttmegy. Remélem érthető voltam.

1 kedvelés

Buktatók:

  • Negatív egyenleg esetén nem enged regisztrálni
  • Hiába lógsz wifi-n, a mobil adatkapcsolatnak engedélyezve kell lennie a Wallet számára

Negatív, mint folyószámlahitel, vagy negatív mint levontak pénzt amikor 0 volt az egyenleged?
Az utóbbinál természetes… elvégre ha próbálna egy minimális authorizációs terhelést csinálni a wallet, se tudna…

A Wallet pedig offline is működik, repülőgép üzemmódban, vagy telefon nélkül az óra.

Sziasztok! Semmi modon nem tudom aktivalni a mastercard kartyamat!!!
Azt irja. A kartya nincs regisztralva…

Ios 13 public beta van fent. Lehet hogy beta miatt nem engedi? Erstet hivtam tobbszor is nem tudtak segiteni. Ki probaltam egy maestro kartyaval is azzal is ugyanez a problema es mar bossuanto!

miért nem az Apple-t hívod fel?