Elérhetővé vált az Erste banknál is az Apple Pay!

nem függ a bétától, többen is írták, hogy még 12.3.1 esetén sem megy nekik.

Az applet felhivtam majd mondtak a beta miatt nem tudnak segiteni csak ha vissza rakom a 12.3.1 verziot. Addig nincs ra latasuk a betaval kapcsolatba.

Negatív egyenleg esetén. Tehát ha 0 Ft-nál kevesebb pénzed van. Ha van hitelkereted, akkor van pénzed. Nem terhel be semmit. Regisztrációnál sem. Ez feltétel és kész. Hívd a telebankot, ott elmondják neked is.
A regisztrációnál kell a Walletnek a mobil adatforgalom. Kikapcsoltam, nem regisztrált. Bekapcsoltam regisztrált. Apple Pay használatnál nem kell semmilyen adatforgalom. Se wifi, se mobil.
Ok?

Na sikerult. Mobilnetre kapcsoltam es ugy adtam hozza a kartyat. Most mar elojott az sms ellenorzes is. Nem tudom, hogy ez okozta-e vagy most mar mindenkinel megy wifin keresztul is, de orulok, hogy vegre sikerult. :slight_smile:

Teljesen világos, köszönöm szépen a segítséget!

Elvileg működik már simple kártyával is

Mindazoknak, akiknek nem sikerült elsőre az aktiválás az Ersténél.

Feleségemnek és nekem is Erste Wizz hitelkártyánk van. Nekem elsőre sikerült hozzáadnom és feldobta az ismert kártya funkciót, ezt követően sms-ben küldött kóddal aktiváltam. Szuperül használom a rendszert azóta is.

A feleségem Erste kártyájával (velem együtt rendelte, ugyanúgy használta) ez nem sikerült (érthetetlen, hogy mért nem) , a rendszer a hozzáadást követően a banki telefonos aktiválást javasolta. A bankot az app által linkelt számról felhívtuk, még csak a netbank azonosítónk sem volt meg. Némi kérdés után küldött bank egy legális belépési azonosítót sms-ben. Majd továbbkapcsolás után egy másik munkatárs jelentkezett, aki 1 perc után aktiválta a kártyát. A gond csak az volt, hogy ezt követően adtuk hozzá a watch órát is a fizetéshez, ahol szintén ellenőrzést kért a rendszer. Ismét felhívtuk az Erstét, és 1 perc múlva az is aktív volt. Szóval hajrá, ha nem megy a kártya, a bank nagyon korrekt, és gyorsan segít. Minden idiotizmus (mobilnetről aktivál és társai) elhagyandó. Hajrá Apple pay! És még valami: működik és rém kényelmes. Különösen órával!!!

Vállalati Erste Visa Electron kártya elakad a regisztrációnál, a Telebank ügyfélszolgálat készségesen közölte, hogy vállalati kártyát nem lehet Apple Pay -re regisztrálni.
Megkérdeztem, hogy hol találom meg, hogy vállalati kártyával nem lehetséges.
A válasz: sehol, de ez így van.
Vajon mennyit kellett fejleszteni, hogy a vállalati ügyfeleket kizárják ebből a mókából!?

Más bankoknál vállalati kártya regisztrálható?
Miért büntetik a vállalkozásokat!?

OTP-nél lehet. Nem az OTP appjából, hanem manuálisan a Walletben. Az OTP-nél viszont a Visa-t egyáltalán nem lehet se magán se cégesen Apple Pay-be vonni.

Szia! Ma sikeresen végrehajtottuk a fenti tanácsod alapján és elvileg holnap már menni fog az Apple Pay regisztráció.
Köszönöm szépen még egyszer!

Szuper!!