Értesítési problémák LTE-re csatlakozó Apple Watch esetén?

Szerintrm ez LTE nélkül is ilyen. Leáll és kész. Itthon is mashol is. Hogy miként jön helyre nem volt még lehetőségem kitalálni. Az biztos ha úrainditom az segít.

Most ezt akkor érted ha azonos helyen vannak az óra meg a teló, vagy mikor pl ismert wifin lóg mert a telót máshol hagytad és csak ugy kötődnek össze a neten?

Nekem telenor elofizetesem van így csak az a verzió működik ugye, ha egy helyen vannak. Hogy csak BT vagy a wi-fi is benne van esetleg amikor átvált vagy ilyenek. Ezt nem néztem.
Általánosságokban baj van az értesítésekkel.

Igazából azt próbáltam kideríteni, hogy amikor másik wifin van az óra meg a teló akkor jön-e elő ez a hiba nálad, mert ha közelben vannak és azonos hálózaton látják egymást akkor pl nálam nem igen jön elő, hogy nem értesít az óra ha jön valami. Ezért gondoltam, hogy nálad talán az fordul elő, mert mondjuk olyan a munkahelyed, hogy több wifi-t is elér az óra és akkor hiányoznak az értesítések amikor nem egy azonos SSID-n vannak.

Igen értem. Hát elég régóta itthonról dolgozom, így nem kérdés. De a cégnél sem volt másképp.
Mindemellett két külön ssid sem kellene, hogy probléma legyen szerintem.
És előtte az S4-és óra sem volt jobb…
Valamint az S5-el az értesítési központban duplán jelenik meg (minden) olyan levelem ami előtte csak szimpla volt.
De a frissítés általában csak szivat, így azt csak akkor csinálom ha muszáj. Ezekre viszont nem lattam infót, hogy megoldaná bármelyik.

Hát pedig vmi nálad lehet, mert én most az S4 LTE-t használom (előtte a sima S4-et), még LTE nélkül mert kicsit nyögve-nyelősen intéződik el a MultiSIM-em a céges csoportnál, de mint írtam többnyire megjönnek az értesítéseim azonos hálózaton. Azt hiszem itt feljebb volt egy ilyen tesztre irányuló kezdeményezés, hogy az S5 és az S4 összevetése ilyen szempontok alapján és egyekben, hát nem tudom megvalósult-e.

Azóta teszteltem kicsit, a telón kikapcsoltam Bt-t és wifi-t, majd viberen, signalon és még 2 másik voip app-on próbáltam küldeni üzenetet, hogy mit kapok meg az órára így amikor csak neten keresztül mennek át és mind szinte rögtön megérkezett, ezt több óra múlva is próbálva szintén, sőt simán ment a válaszolás is. Ergo eddig ok a dolog, nem tudom nálad is műxik-e így.