Felmérés az iOS 13-ra való frissítés óta tapasztalható hálózateldobási hibáról

Mondanám, hogy kissé túlzóak a szavaid de én egy 1.6Millás laptoppal szopok!!! Most azt játszuk, hogy én lehúzom a tápról becsukom ő pedig a logok szerint 5-6 percenként felébred és szépen eszegeti az aksit… Minden létező dolgot kikapcsoltam ami felébresztheti de felébred… Elképzelni nem tudom mit f…zt lehet ezzel kezdeni…

PowerNap?

Ez bizony kombinációban lett volna érdekes. Én az X-en Telekomnál nem tapasztaltam, a főnököm iPhone 8 + Voda kombóval viszont igen.

Ezt majdnem egy évig elnyomtad magadban? Ha neked már tavaly is volt hálózateldobás problémád akkor az teljesen más dolog volt. Veszek egy új telefont ami rögtön eldobja a hálózatot akkor másnap már vissza is viszem az üzletbe vagy egy hivatalos szervizbe (ami még jobb). Az akksiról meg nem tudok mit mondani, nekem egy készülékem se merül jobban ios 13 óta. Persze vannak apró hibák, nem is kevés de tudok használni mindent tökelétesen. Mivel munkaeszköz nekem is, biztos nem várnék hónapokat egy hibás készülékkel, mondjuk hozzáteszem én minden készüléket apple care±al veszek.

1 kedvelés

:hushed::frowning::anguished::open_mouth::astonished:

Nem nyomtam el magamban visszavittem es ahogy irtam honapokig szivattak vele. A telenor miatt bekelteton voltam stb
Ami erdekes , hogy az uj telefonom nak nem eu s toltoje van ,szoval nem tudom melyik piacra keszult …
A lenyeg , hogy megerdemelnenek egy kurva nagy pofara esest!
Ja igen a nyolcvanas szamon ahol elvileg segitseget kene adniuk csak agyhalottak vannak! Az akksirol meg annyit hogy 13 ig a 6 s sem merult olyan gyorsan mint most!

Bocs, de tényleg nem jó így az űrlap…

  1. Eldobálja a hálózatot? NEM
  2. Milyen készülékkel tapasztalod EZT?
    Tehát a többi űrlap nem azt kérdezi, hogy a hibát (ha van) mivel tapasztalom, hanem amit az első kérdésre válaszoltam, azt mivel tapasztalom. Én is azt hittem, hogy csináltok típus/szolgáltató statot a problémamentes készülékekről is - de ebben a formában a típus/szolgáltató adatok teljesen valótlanok. Fussunk neki újra szerintem is. (Főleg, hogy az elején nem is lehetett választ megjelölni)
  • több választ nem lehetett megjelölni

Akkoe ennek mi köze az applehöz? A 6s-ben meg mem lehet, hogy már az akksi egyre öregebb??

Igazad van semmi
Az akksi nem oregebb

nekem mind a 2 kártyán van 4g akkor mit tegyek szerinted?

Az egyiken kapcsold ki. Illetve, ha lehet netezni mind a ketton, akkor allitsd be, hogy mind a ketton netezhet.

Nincs engedélyezve. a Power Nap

“Tehát a többi űrlap nem azt kérdezi, hogy a hibát”

Akkor olvasd már el újra kérdést…

Nem gondoltam volna, hogy ennyi embernek vannak szövegértési gondjai.

Nekem is volt hasonló tapasztalatom azzal az extrával, hogy be volt rakva egy neoprén puha tokba ami jól le hőszigetelte és így marhára fel is forrósodott a táskámba. Szerintem ha nem veszem észre időben, akkor lehet kigyulladt volna… Khm…
Ezek után a következőket tettem:

  1. Unistaltam egy spec magic mouse egérkezelő progit
  2. A táskában mellette tartott egeret kikapcsolom mindig
  3. Nem lecsukom, hanem menüből teszem alvásba
    Azóta nem jelentkezett…

Én most biztos nem fogok nekiállni nyelvészkedni, mert ha a hozzászólásomból nem akarod megérteni a problémát, amit jeleztem, akkor a bővebb magyarázatból sem fogod akarni.
Nyilván sokkal egyszerűbb azt a pár jószándékú kommentelőt, aki jelezte a félreérthetőséget (meg azt a minimum pár tucat űrlapkitöltőt, aki nem jelezte, de tévesen töltötte ki) leanalfabétázni, mint elfogadni, hogy bizony a kérdés félreérthetően lett feltéve.
Azt tudom, hogy ha én statisztikai célú adatgyűjtést végzek, akkor az a minimum, hogy a közönség feltételezett ismereteihez/olvasási készségéhez mérten a lehető legegyértelműbben fogalmazom meg a kérdéseket (és válaszlehetőségeket), különben akárhogy hülyézem a kitöltőket, az én statisztikám lesz szar.

Nem arról van szó, hogy akarom vagy sem. Szimplán annyi, hogy amikor “Felmérés az iOS 13-ra való frissítés óta tapasztalható hálózateldobási hibáról” gyűjtenek statisztikát, akkor miért vonatkozna a 2. kérdés másra, hiszen alapvetően a hibával kapcsolatosan kérdeznek.

Ha csak a kérdéseket olvasom el, akkor még meg is értem, hogy hogyan értheti rosszul valaki, de teljes cikket nem olvassa el hozzá, az véleményem szerint ne álljon neki kérdőíveket kitölteni. Ha mégis akkor előfordulhat, hogy “leanalfabétázzák”.

1 kedvelés

Ezt én se értem. Nincs hiba, beikszelem, hogy nincs és kész is. De már úgy mondjátok, hogy mintha a Szifon-nak kötelessége lenne segíteni. Az ember a kisujját nyújtja…A célja annyi, hogy hány embernél és melyik szolgáltatónál van hiba.

1 kedvelés

:smiley: hát úgy látszik ennyi logikája nem mindenkinek van.

És meg tudod mondani hogy hány embernél milyen modellekkel és milyen szolgáltatók hálózatán tapasztalható ez a hiba az adott válaszokból? Nem, nem tudod…

Lehet azt mondani, hogy kitöltők fele nem tudja értelmezni a kérdőívet, de ettől még nem lesznek használhatóak az eredmények…