Felmérés az iOS 13-ra való frissítés óta tapasztalható hálózateldobási hibáról

mivel gyakorlatilag minden készüléktípus érintett, amin iOS 13 fut, mind a három nagy szolgáltató esetén, így effektíve mindegy, hiszen aki a hibát tapasztalja, annak ezt az Apple és a szolgáltatója felé kell jeleznie. ez nem egy reprezentatív felmérés, hanem csak viszonylagosan mutatja meg, hogy mi a helyzetkép.

Miért nem tudod? 3000 olvasóból 1500 nem megy tovább mert nincs hiba. A másik fele tovább megy. Onnantól kezdve az már részletkérdés melyik telefon melyik szolgáltató mert kiderült szinte minden készüléken minden szolgáltatónál, gondolom az csak arra kellett, hogy kizárni a lehetőséget, hogy mondjuk egyik szolgáltatónál működik. Tehát így tovább tudják adni minden szolgáltató és az apple felé, hogy a felhasználók felénél probléma van a szolgáltatással. Teljesen mindegy itt már melyik készülék melyik szolgáltató mert mindegyiknél mindegyik telefon

1 kedvelés

Izé… Az első kérdésetek így hangzik: " Neked eldobálja a hálózatot a készüléked az iOS 13 óta?" A válasz lehetőségek pedig nem azok, hogy igen tapasztalom, vagy hogy nem tapasztalom, hanem, hogy “Igen”, vagy “Nem” illetve van egy “Nem tudom, nem vettem észre” lehetőség is.
A második kérdésetek meg így hangzik: " Milyen iPhone-nal tapasztalod ezt az iOS 13 esetén? (Többet is megjelölhetsz!)"
Vagyis értelemszerűen, ha az első kérdésre adott válaszra vonatkoztatja a válaszoló a második kérdésre adandó választ, akkor a válasz helyes, ha bejelöl egy készüléket az is, aki nem tapasztal hálózateldobási hibát. Hiszen azt, hogy a készüléke nem dobja el a hálózatot, azt is az adott készüléken tapasztalja. Mivel ha nem jelentkezik a hiba, az is tapasztalat, a válaszlehetőség pedig csak egy igen, vagy nem, volt az előző kérdés után, tehát mondattanilag a helyes működés tapasztalata alapján vonatkoztatható egy készülékre, amit megjelölhet a helytelen működést nem tapasztaló válaszadó is. Napnál világosabb. Tehát ha csak a hibákra való kihegyezéssel vagytok kíváncsiak erre, akkor másképpen kellene feltenni a kérdést, vagy más válaszlehetőségeket kellene adni, illetve DE, kellene egy nem tapasztaltam egy típusnál sem válaszlehetőség a típus megjelölésre vonatkozó kérdés esetében is.
És akkor arról még nem is beszéltem, ha valaki kíváncsi az eredményekre, csak akkor láthatja, ha bejelöl ő is valamit és lenyomja a kék gombot a weboldalon. Tehát mindenki, aki szavaz és kíváncsi az eredményekre is, valamit tuti be fog jelölni. Ezt is átgondolhattátok volna.

ha nem tapasztalod a hibát, akkor mégis mire válaszolsz a második kérdésnél, ami azt kérdezi, hogy milyen iPhone-nal tapasztalod? ha nem tapasztalod, akkor semmilyennel nem tapasztalod.

de hát van ilyen válaszlehetőség…

Az fura, mert nekem nincs még ilyen. :smiley: Akkor azóta fejlődtetek?

most készítettem a screenshotot. ott van az opció.

Akkor túl hamar szavaztam. :smiley: Egyébként nekem nem volt semmi ilyen hiba az X-emen.