Gyakori kérdések: mit tehetünk, ha iOS 13-mal eldobálja a hálózatot az iPhone-unk?

Konkrétan erre nem tudok mit mondani. Gáz. Nyilván itt le kell zongorázni a szoftveres problémák kizárását, újra telepítés, meg kábel csere, meg ez meg az… Aztán persze gariba vissza vinni. :frowning: Sajnálom.

Ennél újabb telepítés kevés van és a forumokon nagyon sok visszajelzés van 1-2 napos tulajoktól. Ez “ilyen” nyilván nagyon szűk réteget érint a VEGA20 probléma…
Nekem amúgy ez a munkagépem mivel az előző gépre 1 hónapot mondtak a szervízben (addig nincs kölcsön gép nincs amivel dolgozzak) ezt most nem szívesen adnám be. Az előzőnek amúgy ez a második szervize ezzel 1db alkatresz marad a regi gépből az alja!!! Minden más már egyszer cserélödöt!!!

Van VEGA20-as ismerősöm, megkérdezem ő tapasztal-e ilyet.

Rendben. Külső monitor esetén szeret jelentkezni és/vagy chrome böngésző használata közben (amiket én olvastam). Nekem leginkább virt gép használata közben kizárólag a laptop kijelzőn.

1 kedvelés

Egy másik fórumon egyeseknek megjelent a VoLTE kapcsoló a Telenor kapcsán. Többek között a feleségemnek is. Nekem bezzeg nem. Lehet, hogy ezzel van összefüggés (legalább is a Telenornál)?

Elvileg ha rádugod iTunes-ra (Katalina? :smiley: ) akkor feldobhatja a carrier frissítést. :man_shrugging:t2:

13.2 bétán vagyok, feleségem stabilon. Furcsállanám, de megnézem…

Carriert külön is frissítheti az Apple, szimplán jön egy pop-up és lefrissül.

Nem nyert. :frowning:

és ha ki és berakod a sim kártyát?

Az sem.

Ami a legbosszantóbb az egészben, hogy ha látnék mögötte valami indokot akkor oké, de semmi… Random verziók és készülékek között vagy működik vagy nem, vagy megjelenik vagy nem.

Az én esetemben a Telenor 39.0 van fent, feleségemnél 38.0. Az enyém X, az ővé 7+, az övé európai piacos, az enyém USA. Tök értelmetlen az egész… :smiley:

nekem ezer éve ott van a VoLTE a Telenorral, 38.0, XS, dual SIM Telekom eSIM-mel, USA forrású.

Csak az egyik kártya legyen 4G-n a másikon teljesen kapcsold ki. Nekem így stabilan megy a dual mód már egy éve. Semmi hálózatvesztés. Amíg mindkét kártya 4G-n volt folyamatos hálózat eldobálásokkal küzdöttem, de így stabil (Telekom mindkettő)

Akkor tényleg feladom. Passz…

Iphone 8-al szenvedek (gyári független, Telenor SIM), Okt. 3.-ig próbálkoztam oda-vissza telepítéssel, egyszer véletlen jó volt 13.1.1-el, amikor letöltve laptopról töltöttem föl 12.4.1-re… aztán jöttt a 13.1.2, gondoltam laptopról működni fog… hát nem! Utolsó nap akkor vissza 12.4.1-re. Tegnap estig bírtam, mert az órámat csak papírnehezéknek tudtam használni, mert, hogy azt is frissítettem az elején. SIM kártya kivesz, visszaállít, mindent töröl, majd iTunes-ről frissít, mikor minden kész, kártya vissza. Persze most is szar, beszélgetés után leesik a térerő, majd “nincs szolgáltatás”.
Biztos sokakban felmerült, mint bennem is, hogy vesz gyorsan egy másik Iphone-t, vagy esetleg jöjjön egy android!
Kezdem azt hinni, hogy szánékosan nem javítják! Ha csak 1%-a azoknak az embereknek, akik idegbajt kapnak ettől, elmennek venni egy új XS, XR, 11, bármit, már nyertek! :smiley:
Kizártnak tartom, hogy ez csak Magyarországon hiba!

Köszönöm nektek az infót, hogy 3G-n működik! :+1:

1 kedvelés

az általad felsorolt modellek esetén ugyanúgy volt, akinél ez hiba, tehát nem szándékosan nem javítják.

Pedig nagyon úgy néz ki, hogy most csak M.O.-n van a hiba. Külföldi oldalakon sehol nem lehet olvasni.

Szlovákiában is van gond, 3G-n ott is megoldódik.

3G-s vagy 4G-s volt a kinti hálózat amire csatlakoztál?

ez akkor ismét arra utal, hogy a hiba a magyar szolgáltatók és az iPhone kapcsolatában keresendő, tehát valami hálózati hiba.