Gyakori kérdések: mit tehetünk, ha problémánk van a mobil internettel?

Nekem sajnos nem mindennapos a probléma. :confused:

Most tettem fel, nálam folyamatos a probléma, visszajelzek.

@Czo az elmúlt több, mint 24 órában egyszer sem jelentkezett a hiba, amióta feltettem a profilt! Teszteltem Budapest és Pest megye ugyanazon részein, ahol korábban naponta többször is megszakadt. Köszi!

Köszi az érintettek nevében :slight_smile:
Ha esetleg később kiderülne, hogy továbbra is rakoncátlankodik, akkor kérlek jelezd.
Előre is köszi.

Feltettem, köszönöm. Visszajelzek ha van már elég tapasztalatom

(Azért nevetséges, hogy lassan 5 (?) éve még mindig komoly gondokat okoz a T-nek az ipv6…)

Ezt kicsit sarkos kijelenteni, mert nekem sem most, sem az elmult 5 evben nem volt problemam az v6 hasznalataval mobilneten.

most feltettem én is egy 13 pro ra és 2 db 12- re mert nálunk ez folyamatos probléma ha teszteltem vissza jelzek én is,

Nem tudom mit csinál ez a profil amit a telefonnak nem kellene alapból tudnia de amióta fent van ha kijövök a garázsból egyből nem csak jelzi hogy van net és elindítom a waze-t végre nem azt mondja hogy hálozatot keres hanem működik is rendesen. köszi. Már csak a feleségemét kell megoldani de ő telenort használ a cégnél és nem telekomot, így ezt oda nem tudom felrakni ha jól gondolom.

@szorian felrakni fel tudod, de mivel a Telenornál más az APN, így azzal nem fog működni.

ahhoz ez kell: https://szifon.com/wp-content/uploads/2022/02/iOS-network-fix-Telenor.mobileconfig

Lehet erről lassan kéne külön cikket írni hogy megoldás lehet :slight_smile:

1 kedvelés

Az imént telepítve párom iPhone X-jére. Csodavárás indul :sunglasses:

1 kedvelés

Vodafone eseten tapasztalt barki hibat?

Köszi mindjárt felrakom és holnap tesztelésre is kerül.

Sziasztok!

Én 3 hete tapasztaltam először a hibát. iPhone 11 pro, telekom. Azóta a családban is jelezték iPhone 12 pro max és iPhone 13 pro esetében, ugyancsak telekom. Ha ismét előjön én is teszek egy próbát. Esetleg aki már használja egy ideje @Czo által publikált profilt, jelentkezett nála azóta a probléma vagy ez egy működőképes workaround amíg bugfix nem jön?

Köszönöm!

Felrakod és kiderül :smiley: bajt nem okoz!

Világos! :slight_smile:

Nekem sem jelentkezik minden nap, viszont gondoltam megosztjuk egymással a tapasztalatokat ha már egy hajóban evezünk… :slight_smile:

Most már 5. napja használom és eddig egyszer se jelentkezett a hiba, ami előtte naponta többször. Nagyon köszönöm @Czo !

1 kedvelés

Kb 1 hete telepítettem a profilt, azóta a hiba nem jött elő, elötte naponta többször is elakadt a mobilnet, így biztosra vehető, hogy megoldja a hibát (12 ProMax, Telekom, e-sim, 15.4) Köszönettel @Czo! @denike tedd fel bátran, ha Telekomos vagy.

1 kedvelés

az is felteheti a telenorost amit @SzifonAdmin linkelt mert a feleségemnek is működik telenor profil és köszi @Czo a Telekomot profilt tökéletesen megy.

frissítettem a cikket, beletettem külön bekezdésbe a konfigurációs profilokat, és @Czo kolléga egyúttal a Vodafone-hoz is készített, ha valaki ott tapasztalna ilyen hibát. egyúttal itt is itt van az összes:

1 kedvelés