Gyakori kérdések: mit tehetünk, ha problémánk van a mobil internettel?

@Czo nevét kérjük aranyba foglalni, hálásan köszönjük a profilokat, segítségével sikerült megoldani, amit nekünk és a szolgáltatónak sem sikerült.
2 telekomos iPhoneunk rendetlenkedett hetek óta, visszaállítottuk már őket és mivel nem oldódott meg a mobilnet problémánk bejelenttük a Telekom felé, akik jól kivizsgálták és persze mindent rendben találtak…
Tavaly november-december óta használunk homekit eszközöket (homepod mini és több kapcsoló, konnektor), akkor ez csinálta a cirkuszt vagy valamelyik iOS frissítés?
Nagyon köszi @Czo még egyszer!!!

1 kedvelés

Szia, működik a patch. Köszönöm Lenne egy kérdésem is ha telepítem a 15.4-et akkor vajon fog működni a patch?

@vagi78 igen, mert ez egy konfigurációs profil, nem patch.

Valaki kipróbálta a 15.4 alatt leszedni a konfigurációs profilt, hogy a nélkül a 15.4 esetleg önmagában megjavította a mobilnet problémát?
Update: Most néztem, hogy a Telekom carier band 49-ről 50-re váltott. Önmagában ez is megoldhatja esetleg a problémát?

próbáld ki. ha nem oldotta meg, akkor visszateszed a profilt.

Köszi, világos volt ez a lehetőség, de gondoltam csak akkor kezdek bele, ha már másnak sikerült.
Lehet, hogy lustának tűnök :wink: , de amikor én érdemben ki tudom próbálni (mozgásban vagyok), akkor nekem nagyon kell a mobilnet. Szóval gondoltam lesz vki nálam ez ügyben kaland vágyóbb :slight_smile:
Ha nem, akkor persze kipróbálom és természetesen beszámolok a tapasztalatokról.

akkor letörlöd a profilt, majd újra letöltöd, de nem aktiválod, és ha nem menne a mobilnet, akkor meg aktiválod. nekem nem Telenor/Yettel a netem, így nem tudom kipróbálni.

Leszedtem, pár nap múlva jelzem mit tapasztaltam, de ha valaki már próbálta kérem ne tartsa magában :wink:

Ha Li!

DIGI Mobilnettel volt valakinek baja?

Jó a mobil net már profil nélkül is, egy hét tapasztalata alapján.
15.4, Telekom, iPhone X, iPhone 11 Pro Max

Még egyszer köszönet profilért @Czo -nak. Az átmeneti időszakban életmentő volt.

1 kedvelés

sziasztok! adott egy halozatra kotott NVR kamera rogzito. halozaton belul elerem, halozaton kivul csak 4g-n nem erem el. ha mar egy ismerosom wifi hotspotjara csatlakozok mar elerem. illetve akkor is ha a sajat halozatom hatosugaran kivul vagyok es masik halozaton vagyok akkor is elerheto es latom az elo kepet. csak a yettel 4G-n nem erem el. viszont ha ismeros megosztja hotspot formaban a yettelesen netet es azon vagyok, akkor is elerem a kamerat. csak a sajat 4g halozatomon nem erem el. mi lehet a baj?

hálózati beállítások törlése volt már?

igen, privat atjatszo off, roaming off

és az ismerősöd készülékén magán egyébként elérnéd, vagy amúgy azon sem? mert ha azon sem, akkor talán valami NAT/DNS szólhat ebbe bele, azt meg akkor a szolgáltató felé lenne érdemes jelezni. ha viszont az ő készülékén működik, akkor biztosan a tiéden lesz valami gond.

ezt egyébként appból éred el? mert akkor adott esetben még az app fejlesztői felé is lehet ezt jelezni.

Én telepítek egy VPN-t otthonra, ha sehogy sem megy. Azzal fixen eléred.

igen appbol erem el. masik keszulekre telepitettem, vodafone os halozattal rendelkezik a masik es eleri, viszont ha en hotspotomra csatlakozik ra akkorsem eri el az elo kepet. szoval az en mobilnetemmel vangubanc…

meg annyi hogy kozben rajottem hogy 3G-n mukodik, 4G-n nem.

@Nemes94 én jelezném a szolgáltató felé, szerintem náluk lesz a hiba. illetve a Yettel profilt feltelepítetted?

@Nemes94 nos?

Sziasztok!
Vodafone-os vagyok, amióta 13 minim van, 2021 Decembere óta ez a bajom, hogy a mobilnet megszakad, nagyjából 24-26 óránként. Repülőgép üzemmódba helyezés pár másodpercig majd ki megoldja, de azért idegesítő, főleg ha üzenetet vár az ember.
Volt sim kártya csere, nem segített, hálózati visszaállítás, a profil telepítése, de semmi nem segít. Kénytelen vagyok napi egyszer nyomkodni a repülőt. 5s készülékbe áthelyeztem a kártyát, közel 3 nap után sem jelent meg a hiba. Bárkinek bármi más ötlete? Köszi.