Használ-e valaki iBlue Immobilzer-t?

passzolom, de ha eddig nem vettél, akkor most már várjál vele. vagy már megrendelted?

Nem dehogy. Én óvatos duhaj vagyok ilyen téren, szeretem kivárni milyen is lesz valami ami új és azután döntöm el, kell-e v sem. Mivel ahogy látod még meg sem jelent az új, a régit meg már minek is vettem volna meg. Amugy a store-ból én le tudtam tölteni az appot, de gondolom mert már megvolt, csak töröltem, ne foglalja a helyet. Na meg nekem fontos lenne az óráról való működés is.

én most azt mondanám, még mindenképpen várjál. nem csak a 2.0-s verzióra, hanem egyébként is, mert ez, hogy nem elérhető alapból az app, csak a vásárlások alól, ha már korábban letöltötted, semmiképp sem bizalomgerjesztő. ezek alapján én Apple Watch támogatásra pláne nem számítanék. meglehetősen fura hangneműek a cégtől tegnap kapott válaszok, a tegnap visszaküldött legutóbbi válaszomra pedig még nem reagáltak.

frissítés: áthúztam a mondatot, amerikai ID-val nem érhető el, de magyar ID-val most feldobta a kereső.

Nem találtam svájci storeban se appot. Óvatosan velük, mert pl a homepagen még mindig a 2019-ben csődbe ment cég adatai vannnak megadva. A volt tulajdonosnak meg ráadásul van egy új cége 2020 óta ami teljesen mással foglalkozik, fitnesz, orvosi, terápiás tanácsadás illetve autótisztitás :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

@83miki83 köszi, hogy megnézted! sejtettem, hogy ez lesz, hogy ott sem érhető el… mondjuk így nem igazán értem azt sem, hogy miért árulják jelenleg is a terméket, ha egyszer a hozzá szükséges appot nem lehet letölteni új vásárlóként, kiemelve az oldalon, hogy iOS-re és Androidra is elérhető az app. a jelenlegi “supportjukat” meg inkább nem is minősíteném.

Úgy néz ki Facebookon még aktívak is :smiley:

az a baj, hogy ha most oda írnék nekik nyilvánosan, azt az eddigi emailjeik alapján nem köszönnék meg. de ha megkérdezed tőlük, hogy hová tűnt az App Store-ból az app, megnézném, mit válaszolnak. :stuck_out_tongue:

kiegészítés: magyar Apple ID-val most megnézve feldobja az appot az App Store.

1 kedvelés

Nincs facebookom :joy:

kár. :slight_smile: de szerintem ne bándd.

@83miki83 megnézed esetleg újból, dob-e valamit most neked rájuk? mert (most?) magyar Apple ID-val feldobja. és most már nem vagyok biztos benne, hogy esetleg nem én néztem-e be, mert mondjuk nem a magyar Apple ID-mmal néztem volna…

(mondjuk ettől még a supportjuk válaszait ugyanúgy nem minősíteném…)

Nálam még mindig nem elérhető.

Az biztos, hogy a páromnál is megvan, mert neki nem volt még sosem telepítve. A multkor nem is tudom miért nem jutott eszembe megnézni az övén is. Mindegy is, majd kiderül mit hoz a jövőjük, lesz-e 2.0-s vagy sem eszközből is meg app-ból is.

és a keresésbe beírva sem dob rá semmit, csak valami random más appokat hasonló névvel?

Ja, nem dob ki rá semmit, csak 4 db másik appot. Megnéztem a német ID-mel is és ott sincs az app fent.

  • megnézte asszony is a magyar ID-vel neki is feldobja az appot.

hmm. érdekes.

Amúgy mit mondanak azok a cégek akik árulják a terméket?

erre a kollégára azt írják, hogy lopott termékeket árul, nem hinném, hogy lenne érdemi kapcsolata a gyártóval. :smiley: a Bt-set meg nem tudom, de az sem hivatalos partner.

amúgy a Google Play-en is van érdekes értékelés, ami alapján letiltották az értékelő immobilizerét, mert szerintük használatban volt, noha azt állította, hogy nem, ami mondjuk elég érdekes üzletpolitika. :frowning:

Azt hogyan? Letiltották egy olyan eszközt ami nincsen a neten? Vagy vmit rosszul tudok?

lehet az app beszélget a szerverükkel, és az tiltja le. vagy csak aktiválni nem fogja tudni. betettem fentebb a képernyőfotót, ennyit tudok.

1 kedvelés

Húúú, ezt én néztem be :joy::joy: Ott van, hogy ezek a nem hivatalos eladók és vigyázni kell velük, bocs :sweat_smile: