Így újítsd meg, vagy köss új AppleCare+ előfizetést! (2021)

Először is hálás köszönet a cikkért, mert számomra fontos és érdemi információkkal szolgált :+1:
A cikk konkrét példája UK-ről szól, ezért kérdeztem, hogy mi a helyzet Németországgal.
Arra választ adott az általad küldött link, hogy Németország is benne van (Hurrá: :+1: )
Evés közben jön meg az étvágy. A további Németországra vonatkozó részletek is érdekelnének, hogy évesen is lehet-e fizetni vagy csak havi alapon (stb…), de úgy látom ezekre már csak akkor fog fény derülni, ha lejár az első AC+ -om.

Igen sajnos. Ezért nem készült erről korábban cikk, mert nem volt benne tapasztalat. :confused:

Hello! Elmagyaraznad mi az okossag abban h kifizetsz 48ezer ftot egy 120ezret ero telefonra??? Mikor megveszed a 14-et akkor is fog erni 100-at mondjuk 75-os akksival… Az en XS-em akksija 80%-os es pont semmi bajom vele csak delutan 3kor ujra toltenem kell.

Melyik telefon ér 120.000Ft-ot? Az AppleCare+ kizárólag új készülék esetén köthető meg 60 napig. Mondj egy olyan készüléket, ami 120.000Ft-ba kerül újonnan. A megújítás esetén pedig havonta is fizethetsz.

Örülök hogy neked nem számít 20% akkumulátor, nekem igen. Én ott már napi 2 órát vesztek, és számít. Cserélem a 90%-os akkumulátort is.

Sziasztok!
Próbáltam újonnan is megvenni az apple caret 4.ipad airra. nem engedte azt írta hívjam fel a supportot.
Most megpróbáltam a leírtak szerint ott is chat vagy call opció volt adott. 2021.szeptemberi vásárlás, Azt írja
“We couldn’t find and eligible product.” adjam meg a serialt, nah akkor is azt írta,hogy eligible… :smiley: Feladtam :smiley:

Kuldd el kerlek a sorozatszamot emailben nekunk a hello@szifon.com -ra

1 kedvelés

Felre ne ertsd csak nem ertelek… van egy 11pro-d azt irtad. Gondolom kb ket eves szoval nagyjabol 120ezret er. Nyilvan a megujitasra gondoltam h szerintem nem eri meg a 4000 ftot havonta… de akkor sem ha 180ezret er mert mondjuk csak egy eves… 5-6havi dijbol veszel egy gyari uj akksit bele…

Annak fenyeben meg plane nem ertem h 14-et akarsz venni ami 10honap mulva esedekes… szoval a telefonod aranak nagyjabol a legjobb esetben is az 1/4-edet kepes vagy kifizetni ilyen rovid idore… olyan mintha egy 10millios kocsira kifizetnel 10honap alatt 2,5-et… aranytalan. De persze nyilvan csak szerintem.

de az AppleCare-t nem akkor veszed, amikor a készüléked 2 éves, hanem amikor teljesen új. akkor pedig nem 120.000-be kerül. az AppleCare pedig nem csak az akkucserét adja, hanem azt is, ha mondjuk betörik a kijelző, vagy a hátlap (is), vagy bármi olyan hiba jön elő, amit az Apple hivatalosan még nem ismer el.

Sziasztok,
A magyarországon elérhető busines boxrol van valakinek tapasztalata?
Kicsit tágnak gondolom azokat a tevékenységeket ami során nem fizet…

En soha nem hallottam meg errol, es az Apple weboldalan se szerepel egyszer sem a “Business Box” se a “Busines Box” kifelyezes. Mi ez? Vagy hol hallottal rola?

mi ez a business box? én sem hallottam róla soha.

1 kedvelés

Azért nem olyan nehéz google-t nyomni erre :smiley: @Jadeye @Czo egyedi biztosítás.

Nalam tenyleg 0 darab talalat van. De akkor ezekszerint semmi koze az AppleCare/AppleCare+/Apple dolgokhoz.

Hogy nulla??? :smiley: Nyilván nincs köze az Apple-höz, látszik is rajta. De a biztosítás egyfajta AppleCare+ ha elolvasod azért írta ide.

Jahogy, ez valami magyar hulyeseg… Ha informatikaval kapcsolatos dologrol van szo, legalabb 20 eve nem erdekelnek a magyar talalatok. Teljesen logikus lepes volt, Apple temaban angolul keresni…

Én nem bízom az ilyen cégekben, biztos van 1000 féle megkötés, meg nyilván az AppleCare+ a legjobb, ha tényleg eredeti alkatrészeket akarsz :slight_smile: De nyilván sokan próbálják olcsóbban megoldani, mert az Apple megoldása, ha csak az előfizetést nézzük a legdrágább. Persze egy utángyártott alkatrész vagy javítás lehet nem ér annyit, hogy olcsóbban megúszd az előfizetést.

Alapvetoen en sem. Ha valamit le lehet rendezni kulfoldi partnerrel, vagy valahogy a gyartoval, akkor itthon nem is probalok meg semmit sem intezni.

Én az iStyle oldalán találtam először, aztán az iCentre-n is láttam. Mindketten ezt hirdetik mint “biztosítás”.

Az iStyleon azt írják h az iStyle hivatalos apple szervizében javíttatnak mindent.