iOS 11.2-11.3.1 támogatással frissült az Electra jailbreak

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2018/07/08/ios-11-2-11-3-1-tamogatassal-frissult-az-electra-jailbreak/

Még 2018. január 12-én jelent meg egy semi-untethered jailbreak, az Electra. Ez akkor még csak az iOS 11.0-11.1.2 verziókat volt képes jailbreakelni, de most ez kibővült az iOS 11.2-11.3.1 támogatásával. A jailbreak természetesen tartalmazza a Cydiát, de azért most is vannak megkötések, elsősorban a telepítését illetően. Nézzük, mit kell tudni róla! Fontos tudnivalók a jailbreak előtt…

Ez semi-tethered jailbreak? És az pontosan mit jelent, mit kell tennem, ha újrabootolom az eszközt és szeretném, hogy megint rendesen jailbreak-elve legyen?
Tudok még 11.3.1-re frissíteni?
Bocs a sok kérdésért, csak az iPad-emen még mindig iOS 8.1 van és már nagyon szeretném frissíteni, de jb nélkül egyáltalán nem tudnám használni.

ez mind le van írva a cikkben, érdemes elolvasni. :slight_smile:

sajnos már rengetegszer próbáltam, de nem jelenik meg a cydia ikonja.
Enable jealbreak van az elektra appban.
APFS üzenetet sem kaptam annál a lépésnélmintha meghalt volna.

meg is válaszolom magamnak. Kikapcsoltam a TWEAKS gombot úgy indítottam el az Electra appoban az Enable Jailbreak gombot. Ezután felvillant az SSH üzenet. Ezután már WINSCP programmal belelátni és az UNICACHE parancs után előpattant a cydia! Köszi Jadeye a hasznos infókat.

1 kedvelés

BreadMan Az alkalmazás neve miis? Ugyanez történt velem is, csak nemtudtam belenyulni! Koszi!:slight_smile:

WinSCP-vel SSH-zott be, ha ezt kérdezed. :slight_smile:

Értem! Ott consoleba kell beírni?

Igen, de erre használhatsz Putty-t is :slight_smile: Az IP-t pedig a Wi-Fi beállítások alatt találod meg.

Azt tudom köszi a segítséget!:slight_smile:

Hello!

Nekem siker a yalibreakolás, viszont bannolva lett : OTP SMARTBANK, HBOGO emlekszek rá régen volt ott egy cikk hogy lehet megoldani a jailbreak figyelmen kívül hagyását…

Csinaltam egy gyors filmet a lepesekrol:

Van valakinek tapasztalata azzal kapcsolatosan, hogy miért nincs bootstrap mappa?
Elvileg a jb után kellene legyen egy ilyen a gyökérben…
Nálam nincs, de a cydia rendesen működik.
A gondom az, hogy az audiorecorder2-t akarom telepíteni és nem lehet, mert a bootstrap mappát keresi…

hali! Én 11.2.1 et használok, és nemsiker a jailbreak ): ezt várom 2 éve. de nem megy… letoltottem mindent megcsinaltam, és az enbale jailbreaknál befagy [kiirta h installing cydia, csak nem indult utánna ujra valoszinu ez a problema] és nemtudok belenyulni pl unicache parancsot nemtudom megcsinalni, mert ugy látja mintja nem lenne meg jailbreakolva… Valaki tudna segiteni?):
pls

Próbáltad a fenti videó segítségével?

Ezt találtam rá hirtelen, a jailbreak változhatott. Próbáld meg az ottani hozzászólásokban lévő dolgokat.

Köszi szépen.
Sajnos változott a jb. Most az a gyanúm, h a bootstrap mappa helyett valahova a /Library/MobileSubstrate/-be pakol…
Írtam annak a limneosnak, hátha válaszol.

Szerintem, ha követed az oldalon lévő leírást biztos sikerülni fog.
Ja, még próbáld meg pluszba kikapcsolni a helymeghatározást is. Nálam az segített.

Ha sikerül megoldani, azért írj ide egy választ, érdekel. :slight_smile:

Sziasztok! Egy balga kérdés! Mire jó a JB?? Régi ios rendszertis vissza lehet vele rakni , vagy mire jó?

üdv